• poniedziałek, 22 października 2018 r.

Brexit. David Pollock and Kaja Bryx

 

The well-known British humanist David Pollock still believes that Brexit can be avoided. But when Brexit takes place, we are facing difficult times.

Podobne materiały

6 komentarzy

 1. Janusz
  Janusz
  5 października 2017 at 21:28 - odpowiedz

  Bardzo ciekawe . Ale Pollock malo powiedzial co bylo powodem wiekszosci glosow przeciwko UE.

  Brytyjski Angielski Kaji jest jasny  i poprawny.

  • Vernon_Roche
   12 października 2017 at 21:27 - odpowiedz

   co bylo powodem wiekszosci glosow przeciwko UE

   Zwalanie wszystkich problemów w UK na UE i na Polaków. 🙂

 2. Piotr Napierała
  Piotr Napierała
  6 października 2017 at 11:01 - odpowiedz

  na razie to UE szantażuje w obrzydliwy sposób Brytyjczyków by zapłacili ogromny haracz za wyjście. Naukowcy brytyjscy może boją się o granty problemy może też mieć Kornwalia bo biedna i tu i ówdzie na UE subsydiach. Pollock ma rację że UE traci głos za reformą UE bo Brytyjczycy byli jednymi z niewielu którzy zwracali uwagę na to jak UE działa i chcieli to poprawić podczas gdy Np Belgowie tak się podniecają samym istnieniem UE że są niezdolni do krytycznego myślenia. Brexit to problem raczej dla UE niż UK i w sumie Pollock to mówi chociaż jako antybreksitowiec sam się stara przekonać że jest inaczej. Wcale nie było tak że za brexitem byli biedni lub bogaci. Do tego podział był w poprzek elektoratów labour i CP

  • Vernon_Roche
   12 października 2017 at 08:46 - odpowiedz

   Byli biedni oszukiwani przez bogatych. Brexit to przekręt antyunijnych fanatyków i izolacjonistycznych nacjonalistów oraz ludzi, którzy chcieli zrobić na nim karierę polityczną.

 3. Andrzej
  Andrzej
  6 października 2017 at 17:47 - odpowiedz

  David, I am a bit amused by the fact that I agree with each and every sentence you say – I am not used to agreeing so strongly with anyone about anything 🙂  I hope Uk will finally remain in the EU! I would also like to boast a bit of the proposal I put forward at the recent meeting with Frans Timmefmans vice-president of the EU Commission), where I proposed introducing individual membership for those Britons who are unhappy about Brexit. Everybody laughed at it although it was not meant to be just a joke 🙂 Regards!    

 4. Piotr Napierała
  Piotr Napierała
  7 października 2017 at 13:17 - odpowiedz

  individual membership? You have a very rich imagination Andrew 🙂

Zostaw komentarz

Wpisz kod antySPAMowy *