• niedziela, 27 maja 2018 r.

Czytam Drag Queen. Żywa Biblioteka

 

Już za chwilę Sylwester i kolejna nasza lektura z Żywej Biblioteki. Ciekawi jesteśmy, czy ktoś z męskiej części naszych widzów pod wpływem tego materiału włoży buty na wysokich obcasach, błyszczącą suknię i z pomocą partnerki/partnera zajmie się świątecznym makijażem, aby uczcić Nowy Rok w szczególny sposób… Nawet jeśli nie, to jak przekonuje bohaterka naszego wywiadu, Drag Queen to przede wszystkim radość życia i przełamywanie stereotypów.

Podobne materiały

10 komentarzy

 1. Aram
  29 grudnia 2015 at 21:00 - odpowiedz

  Dlaczego promujecie na swoim portalu dewiantów i ideologię gender? Przecież to jest obrzydliwe i nienormalne, sprzeczne z naturą i zdrowym rozsądkiem (o racjonalizmie nawet nie wspominając).

  • Jacek Tabisz
   Jacek Tabisz
   29 grudnia 2015 at 21:12 - odpowiedz

   Jako racjonalista chciałem się dowiedzie, kim są Drag Queen i czemu to robią. Informacją dzielę się zarówno ze zwolennikami jak i z przeciwnikami gender.

  • Lucyan
   29 grudnia 2015 at 22:40 - odpowiedz

   Aramek, najwiecej dewiantow i dżenderow jest wsrod katolickiego kleru. Kazda parafia ma kilkanascie facetow ubierających sie w sukienki. Formalnie grają w sztuce „jestem reprezentantem żydowskiego boga” i wtedy plebs liże ich po kolanach. Rozkoszne (dopoki nie zaczynają sie dobierac do dzieci).

   • Aram
    30 grudnia 2015 at 20:24 - odpowiedz

    Najwięcej pedofilów jest niestety wśród liberalnych księży o preferencjach homoseksualnych, dlatego tym bardziej trzeba wspierać tych pokroju np. księdza Oko, którzy w Kościele nie znaleźli się z przypadku bądź wyrachowania, nacechowanego popędem do mężczyzn lub – co gorsza – do dzieci. Jeśli pańska troska o dzieci jest naprawdę szczera, to z pewnością zgodzi się Pan z moim stanowiskiem oraz ostatnimi planami rządu w tej sprawie.

    • Piotr Napierała
     Piotr Napierała
     30 grudnia 2015 at 21:14 - odpowiedz

     Najwięcej pedofilów jest wśród murarzy i rolników potem dopiero lekarze i księża

    • Lucyan
     30 grudnia 2015 at 23:22 - odpowiedz

     Przyjacielu, musisz pisac konkretnie, bo ja nie wiem w czy mam wspierac Oko. Zgadzam sie z Tobą, ze kler powinien miec zakaz kontaktu z dziecmi do lat np. 14-stu. Wtedy sprawa pedofilii kleru by sie rozwiązała. A jak ktos chce „przekazac wiare” to rodzice sami mogą to zrobic swoim dzieciom.
     Zniesienie celibatu i wprowadzenie związkow partnerskich (hetero i homo) spowodowałoby tez, ze księza zajęli by sie sobą, zamiast sie narazac na lgnięcie dzieci.
     Chodzi ci tez pewnie o rejestr pedofilow. Problem w tym, ze w stosunku do kleru taki rejestr by nie działał. Są poza zasiegiem panstwa, tak sie urządzili i upanstwowili.

 2. wojak
  30 grudnia 2015 at 23:29 - odpowiedz

  SEXSUALNOŚĆ CZŁOWIEKA JEST TAK BOGATA I RÓŻNORODNA BO CZŁOWIEK MA NAJBARDZIEJ ROZBUDOWANA PSYCHIKE -KAŻDY PRZYZNA ŻE SEX RODZI SIE W PSYCHICE -OCZYWIŚCIE WZORCE SPOŁECZNE RZUTUJA I WYPACZAJA —HURA SEXUALNOŚĆ —OCZYWISCIE RELIGIE FUNDAMENTALNE DOSKONALE O TYM WIEDZĄ I MANIPULUJA TYM OLBRZYMIM REZEWUAREM ENERGI POTENCJI I KOMLEKSÓW /KTORE SAME WYWOŁAŁY/— RASA LUDZKA BEZ TYCH INNYCH JAWNYCH BĄDZ UKRYTYCH —TWÓRCOW NAUKOWCÓW WODZOW ITP –STRACIŁABY WIELKA CZESC SWEGO IMPERTU -INOWACYJNOŚCI I ROZWOJU —JESTEŚMY LUDZIE WSPANIALI BO SIE TAK RÓZNIMY —A NIE WTEDY GDY JESTEŚMY STEORYTYPOWI —PARAFRAZUJĄĆ –PIOSENKE FORSSA WRAWIA W RUCH TEN ŚWIAT —TO SEX GO WPRAWIA —KTO NIEMARZY O SEXIE —JAWNIE PRZYZNALI SIE DO TEGO MUZUŁMANIE

 3. Tomek Świątkowski
  2 stycznia 2016 at 16:22 - odpowiedz

  „faux drag”?
  czyli kobieta mająca tożsamość mężczyzny, mającego tożsamość kobiety?

  • Piotr Napierała
   Piotr Napierała
   2 stycznia 2016 at 16:56 - odpowiedz

   Nie. Kobieta która przebiera się za mężczyznę przebranego za kobietę. Drag to sztuka. Mylisz z transami

  • Tomek Świątkowski
   5 stycznia 2016 at 20:25 - odpowiedz

   Jeśli w swoja sztukę wciąga się innych (np. oczekując zwracania się w formie żeńskiej do mężczyzny) to chyba jednak chodzi o coś więcej – drag queen często mówią o wewnętrznej potrzebie takiej ekspresji, więc nie jest to tylko kwestia akurat takiej koncepcji artystycznej.
   Aktor grający na scenie króla nie każe mówić do siebie „wasza wysokość”.

Zostaw komentarz

Wpisz kod antySPAMowy *