• wtorek, 20 października 2020 r.

Czytam wegetariankę. Żywa Biblioteka

 

Kolejną książką z Żywej Biblioteki jest wegetarianka. Podczas jej lektury padają trudne pytania, które każdy, kto nie jest wegetarianinem chciałby zadać. Na przykład o to, jak czuje się wegetarianka mając za sąsiada podczas posiłku mięsożercę. Albo o to, czy wegetarianizm to tylko dieta uważana za zdrową, czy też raczej chęć nie zabijania innych niż człowiek zwierząt.

Podobne materiały

5 komentarzy

 1. Lucyan
  19 listopada 2015 at 04:49 - odpowiedz

  Ciekawe, czy ta pani by sie skusila na sztuczne mieso, bo takie juz zaczyna byc hodowane, z pominieciem zwierząt. I co z warzywami GMO, chyba nie powinno robic roznicy. Własciwie warzywa tez odbierają bodzce, i np. marchewka sie boi, ze zaraz ją zjem. Ale faktycznie, obraz z rzezni jest morderczy, co ciekawe, ryb tak nie odbieramy, bo głosu nie mają.

 2. bogdan
  19 listopada 2015 at 07:11 - odpowiedz

  Z KOLEGA JEMY CZASAMI PADLINE —KOLEGA ZBIERA Z TOROW KOLEJOWYCH DRÓG WSRÓD LESNYCH O SWICIE W DRODZE DO PRACY ZABITE ZWIEZETA I JE OPRAWIA /BADAMY TO MIESO U ZAPRZYJAZNIONEGO WETERYNARZA -NAJPIERW ROBIMY ZDIECIA /BY NIE POSADZONO NAS O KŁUSOWNOCTWO -PUZNIEJ ZAWIADAMIAMY LESNICZEGO /KOLEGA PRACUJE W LESIE —UWAZAM ZE TO JEST POD WZGLEDEM MORALNYM NAJWYZSZY STOPIEN WTAJEMNICZENIA – BO NIEKRZYWDZIMY NAWET ROSLIN I UTYLIZUJEMY POTENCJANE ZAGROZENIE CHOROBAMI DLA INNYCH — CO WY NA TO

 3. Krzysztof Marczak
  19 listopada 2015 at 09:03 - odpowiedz

  Pozostaje Pani życzyć dużo zdrowia, o które dba, racjonalnie obserwując swój organizm. Co jest bardzo pozytywne – nie jest fanatyczką i nie narzuca innym ani swojego światopoglądu ani swojego stylu życia. Nie obnosi go też demonstracyjnie i nie poucza innych. I o nic innego nie chodzi. Reszta to dodatki.

 4. Patrycja
  19 listopada 2015 at 10:00 - odpowiedz

  Dziękuję za ten materiał -Pozdrawiam

Zostaw komentarz

Wpisz kod antySPAMowy *