• środa, 26 lipca 2017 r.

Dobra zmiana: rząd niszczy prawo, miliony idą do Rydzyka, konie arabskie giną…

 

 

Tym razem nie tylko ludzka demokracja będzie podlegać obronie. Usłyszymy o destrukcji hodowli koni arabskich w Polsce od dyrektora wrocławskich wyścigów konnych. Od przedstawiciela rady pożytku publicznego usłyszymy pytanie, czy cały „pożytek publiczny” ma lądować na tacy u Rydzyka?

Podobne materiały

7 komentarzy

 1. Dariusz
  24 marca 2016 at 20:48 - odpowiedz

  Znowu jakiś mądraliński z PO staje w obronie konstytucji… brrr…

 2. Aram
  25 marca 2016 at 02:33 - odpowiedz

  Ojciec Rydzyk to również polski obywatel, z takimi samymi prawami jak i obowiązkami. Chciałeś prawa? No to sam je stosuj i respektuj! Tylko przypomnę, że to była konsekwencja wyroku sądowego, gdy minister Ziobro nie był jeszcze Prokuratorem Generalnym RP. To i tak korzystny wyrok dla RP, wszak z odsetkami byłoby to ponad 42 miliony złotych, a tak jest duża szansa na rozwój alternatywnych źródeł pozyskiwania odnawialnych źródeł energii w okolicach Torunia, z korzyścią również dla samego miasta i polskich firm.

 3. Piotr Napierała
  Piotr Napierała
  25 marca 2016 at 06:26 - odpowiedz

  A w cholerę z wyścigami konisk

  • Jacek Tabisz
   Jacek Tabisz
   25 marca 2016 at 10:58 - odpowiedz

   Jak widać rządowi na tym zależy, skoro obstawia czyni szefem hodowli koni osobę wierną, ale nie znającą się na koniach. Konie arabskie to ceniony towar eksportowy Polaków. Buduje markę kraju, tak jak wino Francji, zegarki Szwajcarii etc. Oczywiście konie arabskie to nisza przy winie, ale już mniejsza przy zegarkach. Gdyby rządowi nie zależało na koniach, to by sprywatyzował, a nie dawał dyrektora – nepotę.

  • dżizas
   25 marca 2016 at 13:48 - odpowiedz

   Moim zdaniem z tymi koniami chodzi o to, że są to konie arabskie, PiS obawia się islamizacji na wyścigach i w zaprzęgach.
   😉

 4. Adam
  25 marca 2016 at 08:57 - odpowiedz

  PO ch… wyścigi konisk. PO co w ogóle komu konie. POżytku żadnego, tylko srają i wyjadają owies z którego można wykarmić jednego obywatela. Wybić i zjeść. Araby, nie Araby, mięso to same. A zresztą jaka różnica, to rży i to rży.

Zostaw komentarz

Wpisz kod antySPAMowy *