• poniedziałek, 21 maja 2018 r.

Faszyści na ulicach? Za to odpowiada PiS i jego wyborcy.

W faszystach maszerujących swobodnie po ulicach miasta, które jak żadne inne powinno pamiętać zło faszyzmu widzę jeden pozytyw.


Pełzający faszyzm był trudno uchwytny, Ten z podniesionym łbem będzie trzeba zabić wszelkimi dostępnym środkami prawnymi. W moim przekonaniu daje to również podstawę do rewizji konkordatu. W końcu poprzedni konkordat został wypowiedziany w 46 z powodu flirtu KK z faszystami.

 

 


Dziś odpowiedzialność za łyse łby i brunatne mordy na ulicach Warszawy biorą na siebie zarówno liderzy dobrej biało-brunatnej zmiany jak i zwykli Polacy glosujący na PIS.


Za sprostytuowanie polskiej policji odpowiada osobiście Błaszczak i każdy policjant, który łamie konstytucję dla chleba i kasy.
Zobaczycie jeszcze wam orzełki łeb […]ą .

Jacek ParolJacek Parol jest jednym z założycieli Komitetu Obrony Demokracji. Z uwagi na brak pluralizmu odsunął się od KOD nie zaprzestając wspierania działalności opozycyjnej. Jego artykuły znajdziecie między innymi w Studiu Opinii

Podobne materiały

11 komentarzy

 1. Lucyan
  11 maja 2017 at 00:27 - odpowiedz

  Jest Pan zniewolony przez katolicki koscioł w Polsce. Zeby zakonczyc umowe (zwana Konkordatem) nie trzeba wcale oswiadaczac zadnego "powodu". Obecnie, jesli chce sie zakonczyc te umowe to wystarczy dojsc do władzy.

  Zreszta, cały tzw. Konkordat jest sprzeczny z Konstytucją, i to jest wystarczający powod aby tego gniota wywalic. Nie trzeba do tego mieszac powodow ani faszystow. Rozumiem, ze wpołpraca Krk i popieranie przez Krk faszystow ma wzbudzic gniew ludu. Ale gdyby Pan doszedł do władzy to nie musi Pan wzbudzac gniewu ludu. Inaczej wyjdzie ze jest Pan zalezny od faszystow.   

  Nawet obecny Konkordat moze Pan niemal dowolnie interpretowac, nie ma tam zadnych sum tylko bardzo ogolne stwierdzenia "powinno" , "nalezy": Problem w tym, ze to Pana koledzy chcieli i chcą razem z klerem wpolnie rządzic Polska. Uwazają kler jako czesc sprawowania władzy. Jesli Pan jest niewolnikiem Konkordatu to znaczy ze Pan nie dorosł do rządzenia Polską. Bedzie Pan do konca zycia zalezny od facetow w sukienkach, i szukał "powodow" zakonczenia konkordatu, podobnie jak zona ktora musi powiedziec w sądzie przyczyne dlaczego chce sie rozwiesc. Szariat.

  Obecny konkordat nic nie mowi kiedy umowa wygasa. Jest wiec Pan niewolnikiem i Pana dzieci, i Pana wnuki i praprawnuki tej katolickiej sekty. Wyobrazmy sobie rok 3245, cały swiat poszedł do przodu, a Pana wnuk … cały czas ogląda katolickiego szamana w szkole, bo jego prapradziadek cos tam podpisał bezterminowo. Absurd. 

  Zreszta, jesli Pan interpretuje Konkordat ze panstwo cos "musi", np. wpuscic szamana na teren swieckiej szkoły, to mogłby paz zbudowac ok 200/300 m od kazdej szkoły jakis barak, nazwac do czescią szkoły publicznej i tam wpuszczac szamanow roznej masci. Taki szamanski "domek kultury (i magii)", nie tylko dla Krk.

 2. ala wilk
  11 maja 2017 at 05:12 - odpowiedz

  Baliście się uchodźców to macie ONR na ulicach.  Gratulacje. 

  • Elasp
   11 maja 2017 at 09:28 - odpowiedz

   Gdyby nie tak zwani "uchodzcy" nie byłoby tylu ONR-owców na ulicach. Nie byłoby powodu, żeby maszerowali i żeby rośli w siłę. Liczebność ich pochodów to wyraz lęku przed uchodzcami. Za ONR też trzeba więc podziękować "ludziom lewicy", tak samo jak za uchodzców.   

   • ala wilk
    11 maja 2017 at 19:04 - odpowiedz

    Rozumiem że popierasz topienie uchodźców w morzu?

     

    • Elasp
     11 maja 2017 at 19:34 - odpowiedz

     Popieram ich nieratowanie, albo ratowanie i odstawianie do portów w Afryce. Nie ma powodu, aby kierować ich do portów europejskich. Gdy taka polityka bedzie uskuteczniona, liczba uchodzców próbujacych przeprawić się do Europy przez morze drasytcznie spadnie.

     • ala wilk
      12 maja 2017 at 18:47

      I w porcie w Afryce zostaną zabici.

     • Elasp
      13 maja 2017 at 09:39

      Przecież państwa w Afryce same chciały niepodległości. Dlaczego więc nie potrafia się rządzić i obarczją inne kraje obowiązkiem – rzekomym obowiązkiem – pomocy jej obywatelom przed zarożeniami egzystencjalnymi lub ekonomicznymi? Albo-albo. Jeżeli chcą nieustannej pomocy, niech oddadzą niepodległość i wtedy będą otrzymywać wsparcie tej zasadzie, na jakiej otrzymuje je od stolicy prowincja znajdująca się w potrzebie. Nie ma nic (a już na pewno w polityce) na zasadzie "bo nam się należy". Nie wyklucza to pomocy prywatnej. Jeżeli ktoś chce wspomóc "uchodzców" na własną rękę – proszę bardzo, droga wolna, niech zabierze ich do własnego domu, żywi i na swój koszt i bierze finansową i prawną odpowiedzianlość za ich poczynania.  

    • Nietsche
     12 maja 2017 at 11:20 - odpowiedz

     Rozumiem że popierasz topienie uchodźców w morzu?

     Topi się Marzannę. Tych 'uchodźców' może zatopić co najwyżej przeładowana humanizmem łajba Sorosa.

     Proszę się zapoznać z pojęciem "uchodźca" i nie bzdolić pojęciami których się nie rozumie.

      

 3. Elasp
  11 maja 2017 at 19:38 - odpowiedz

  Ratowanie uchodzców + odstawianie ich do portów w Europie to zapraszanie kolejnych, a nie sama "pomoc humanitarna".  

 4. MICHAL
  12 maja 2017 at 11:18 - odpowiedz

  Dla mnie winny jest Tusk. Przez prawie 8 lat nie dorżnał watahy, smoleńszczakuf  i fazioli i spieprzył na europejski stolec zostawiając poczciwą babinę na premierostwie.

 5. Nietsche
  12 maja 2017 at 11:23 - odpowiedz

  Sądząc po języku używanym przez dyżurnego kodziarza na tym portalu, należy się cieszyć ich zmierzchem.

Zostaw komentarz

Wpisz kod antySPAMowy *