• środa, 19 września 2018 r.

Kongres Świeckości i Polskie Stowarzyszenie Racjonalistów

 

Kongres Świeckości to inicjatywa mająca jednoczyć partie i stowarzyszenia uważające, że świeckość Polski to istotny cel polityczny. W tym materiale na Kongresie Świeckości przedstawia się Polskie Stowarzyszenie Racjonalistów

Podobne materiały

Jeden komentarz

  1. Lucyan
    5 lipca 2018 at 23:43 - odpowiedz

    Widac to całe towarzystwo to niewolnicy kosciola, zeby nie powiedzie nieswaidomi agenci Watykanu. Jakie ma znaczenie, ze koscioł(Krk) jest upierdliwy i nie chce wydac papierka, ze "od dzisiaj nie jestes członkiemnaszego  koscioła"? Zadne, jedynie mentalne i emocjonalne. 

    Załozmy ze zyjemy w czasach PRL i  partia wiodąca (np. PZPR) postanawia, ze wszyscy rodzący sie  w panstwie staja sie członkami tej partii (jak u protestanow dawniej tak bylo). Nagle, po utracie władzy ta partia nie chce wydac papierka, ze nie jestes członkiem tej partii. I co? Kogo to obchodzi, ze partia X mnie uwaza za członka? Kogo to obchodzi, ze partia X wyda mi papierek, ze nie jestem członkiem tej parti, ale i tak jestem członkiem partii? Nikogo. Jestescie mentalnymi niewolnikami koscioła Krk.

    I takimi pozostaniecie, bo w waszych głowach od waszego 5 roku zycia siedzi klecha i rządzi waszym mozgiem, i waszym pojmowaniem swiata.  

Zostaw komentarz

Wpisz kod antySPAMowy *