• piątek, 10 lipca 2020 r.

Kościół upolityczniony przeciw singlom i genderom

Przedstawiam ulotkę wtykaną w moim sąsiedztwie pod drzwi. Jak widać pochodzą one sprzed kilku miesięcy, tzn. z czasu gdy Kościół i kler katolicki uznawały za swego głównego wroga tzw. „ideologię gender”, stąd wiele tematów dotyczy purytańskiego ogłupiania dzieci (pardon: sprzeciwu wobec ich „seksualizacji”, tak jakby człowiek był nieożywioną rzeźbą), prawdziwych tatusiów, co i spluną wzdłuż pokoju, i żonce przypierniczą jak trzeba (a nie tam jakieś wąskonose geje, co z żoną jak równy z równym chcą gadać) itd. Dziś byłoby zapewne o singlach, i o tym jak niszczą oni rodziny (wg Cejrowskiego singiel to albo nieudacznik, albo rozbijacz par; on wie najlepiej wciąż mentalnie tkwi w małżeństwie, w którym żona już dawno poszła sobie w las), a ja powiem – singiel to bicz sprawiedliwości, dla wszystkich tych, którzy traktują swych współmałżonków/partnerów like shit. Niektóre pary zasługują na bycie rozbitymi przez bohaterskiego singla; kochanka czy kochankę 🙂

WP_20150107_001

Piotr NapierałaPiotr Marek Napierała (ur. 18 maja 1982 roku w Poznaniu) – historyk dziejów nowożytnych, doktor nauk humanistycznych w zakresie historii. Zajmuje się myślą polityczną Oświecenia i jego przeciwników, życiem codziennym, i polityką w XVIII wieku, kontaktami Zachodu z Chinami i Japonią, oraz problematyką stereotypów narodowych. Wiceprezes Polskiego Stowarzyszenia Racjonalistów w latach 2014-2015. Autor książek: "Sir Robert Walpole (1676-1745) – twórca brytyjskiej potęgi", "Hesja-Darmstadt w XVIII stuleciu, Wielcy władcy małego państwa", "Światowa metropolia. Życie codzienne w osiemnastowiecznym Londynie", "Kraj wolności i kraj niewoli – brytyjska i francuska wizja wolności w XVII i XVIII wieku" (praca doktorska), "Simon van Slingelandt – ostatnia szansa Holandii", "Paryż i Wersal czasów Voltaire'a i Casanovy", "Chiny i Japonia a Zachód - historia nieporozumień". Reżyser, scenarzysta i aktor amatorskiego internetowego teatru o tematyce racjonalistyczno-liberalnej Theatrum Illuminatum

Podobne materiały

4 komentarze

 1. olrob
  7 stycznia 2015 at 23:51 - odpowiedz

  Bardzo miło że Pan rozpowszechnia ww. ulotkę. Bez Pana wielu ateistów nie wiedziałoby że takie spotkania istnieją. Mam wrażenie że bez kościoła nie może Pan żyć. Wystarczy że ktoś w kościele piernie od razu leci Pan do racjonalista.tv poinformować o tym cały świat. Proszę się zastanowić co by Pan robił gdyby kościół nagle zniknął ?? Czy Pan nie jest uzależniony od kościoła ??

 2. Adam
  8 stycznia 2015 at 08:25 - odpowiedz

  No niestety, ale czasy kiedy, to kosciol byl nietykalny juz się kończą. Każdy przejaw jego głupoty powinien być upubliczniony, oraz napiętnowany w jak najbardziej szyderczym stylu. Gdyż szyderstwo, to wszystko na co zasługuje kościół.

 3. Piotr Napierała
  Piotr Napierała
  8 stycznia 2015 at 09:42 - odpowiedz

  Olrob – wiedziałam że jest pan katolem. Może z 2 procent moich wpisów jest o kościele. Dużo, co ?

 4. Lucek
  8 stycznia 2015 at 11:25 - odpowiedz

  Przeciez Cejrowski jest starym, jałowym kawalerem, singlem, i do tego gejem. Nikt gejowi dzis nie narzuca małzenstwa, ale Cejrowski nie miał nigdy slubu z kobietą wg prawa polskiego. Cos tam sobie przyrzekał wobec urojonych bostw przed księdzem, ale to nie było nigdy zgłoszone do panstwa jako slub. Co ciekawe, z ostatnią osobą z ktora sie bawił w takie przyrzeczenia jest spokrewniony, czyli wg prawa polskiego to byłby rodzaj kazirodztwa. Ale skoro to była tylko religijna zabawa, wiec przestępstwa nie popełnił.

Zostaw komentarz

Wpisz kod antySPAMowy *