• niedziela, 22 października 2017 r.

Kukiz’15 nie będzie wchodził w żadne koalicje. Waldemar Bednarz

 

Waldemar Bednarz to prawdopodobnie najsympatyczniejszy kandydat Kukiz’15. Działacz wrocławski pełną gębą, niektórzy członkowie naszej Redakcji walczyli wraz z nim o wspaniały Park Szczytnicki we Wrocławiu. Jego wizja działań w sejmie jest prosta i bezkompromisowa – żadnych koalicji poza wsparciem w głosowaniach na sensowne jego zdaniem tematy. A jakie są to tematy? Sami zobaczcie. BTW – Bednarz wygrał w prawyborach zorganizowanych przez Gazetę Wrocławską, a rok temu jego kandydaturę na prezydenta miasta wspierało SLD, Partia Zieloni i kilka mniejszych ugrupowań.

Podobne materiały

7 komentarzy

 1. Lucyan
  15 października 2015 at 20:45 - odpowiedz

  Sympatyczny gosc, ale sie pogubił. Do ronda Reagana dołączyłbym mu torebke Thatcher, to by zrozumiał jak działa gornictwo. Ze tą swiecką szkołą i Watykanem tez sie kompromituje. A zwalanie winy za samolot na system prezydent-premier to niezłe kuriozum. Wina Tuska. Sympatyczny gosc, ale zatrzymał sie mentalnie w latach 80-tych.

  • Piotr Napierała
   Piotr Napierała
   15 października 2015 at 21:25 - odpowiedz

   Nie wiem co ma wspólnego Thatcher i Tusk z tym że gość jest mało kumaty. To już socjalistyczne obsesje towarzysza luckowa

   • Lucyan
    15 października 2015 at 22:11 - odpowiedz

    To raczej ten gosc zwala wine na Tuska, a nie ja. A Thatcher przyszla mi na mysl w związku z gornictwem. Nasz gosc uwaza, ze gornictwo zarabia na siebie nie-gornictwem. I ta niegornicza czesc dotuje gorniczą. Geniusz. Pora zmienic nazwe branży.

 2. Piotr Napierała
  Piotr Napierała
  15 października 2015 at 21:23 - odpowiedz

  Czego się spodziewać po kukizowcu…

 3. Bartosz
  15 października 2015 at 22:35 - odpowiedz

  Panie Bednarz… takich ludzi nam trzeba. Będę głosował z żona. Niestety bez dzieci bo za młode 🙂

 4. Frey Torquemada
  17 października 2015 at 10:11 - odpowiedz

  Ten pan startuje na radnego czy na posła ? Mnie się wydaje, że ten pan wybory pomylił, poseł nie zajmuje się tylko sprawami koziej Wólki, z której pochodzi tylko zagadnieniami dotyczącymi całego kraju. Jeżeli pan chcesz reprezentować interesy tylko swojej koziej Wólki, to idź pan stratować na radnego gminnego ewentualnie powiatowego, bo już nawet na szczeblu wojewódzkim myśli się w kategoriach całego województwa. Natomiast stawianie na górnictwo przy wyczerpujących się zasobach węgla w Polsce jest jakąś paranoją, 70 miliardow złotych rocznie dotacji pośrednich i bezpośrednich kosztuje nas utrzymywanie tego przeżytku komunistycznego, jakim są Polskie kopalnie. Człowiek zatrzymał się w poprzednim systemie na etapie wczesnego Gierka, czyli najlepiej, gdyby został jakimś kustoszem w muzeum PRL-u, a nie startował na posła.

Zostaw komentarz

Wpisz kod antySPAMowy *