• poniedziałek, 17 lutego 2020 r.

Michał Szpak odwiedza chore dzieci

 

Gwiazda polskiej piosenki, Michał Szpak, odwiedza dzieci chore na nowotwory. Ten unikatowy reportaż dedykujemy wszystkim na święta. Niektóre z tych dzieci muszą je spędzić w szpitalu, zaś, jak stwierdza w naszym reportażu prof. Chybicka, odwiedziny sympatycznej gwiazdy, budzące radość i zainteresowanie w chorych dzieciach, są doskonałą terapią wspomagającą leczenie kliniczne. Gwiazda gwieździe nierówna, są sławni piosenkarze, którzy przy dzieciach zmieniliby się w manekiny lub roboty. Michał Szpak wręcz przeciwnie – jego rozmowy z dziećmi są ciekawe i wzruszające. My zaś nie zapomnieliśmy spytać Michała o racjonalizm w muzyce.

Podobne materiały

12 komentarzy

 1. Jolanta
  25 grudnia 2016 at 13:03 - odpowiedz

  Kolejny piekny gest Michała. Nic dziwnego bo to nadzwyczajny człowiek, wrażliwy, ciepły i bardzo empatyczny. Takich artystów kochamy choć nie ma ich za wielu. Michal jest jedyny w swoim rodzaju. ❤

 2. Sylwia
  25 grudnia 2016 at 13:35 - odpowiedz

  Michał to człowiek o wielkim sercu emanujący dobrocią i pozytywną energią, poza tym zaraża tym innych. Dzieci napewno były szczęśliwe.

 3. Basiulka
  25 grudnia 2016 at 13:37 - odpowiedz

  nasz kochany Michał <3

 4. Iwona
  25 grudnia 2016 at 13:59 - odpowiedz

  Dziękujemy za relację z tak ważnego wydarzenia jakim były odwiedziny Michała Szpaka w Przylądku Nadziei. Po raz kolejny mogliśmy przekonać się jak wielkim Sercem obdarzony jest Michał. Oglądając materiał nieustannie towarzyszyło mi wzruszenie, ale i podziw dla determinacji w walce z chorobą. Życzę dużo zdrowia i szczęścia wszystkim dzieciom.
  Jeśli chodzi o kwestię racjonalizmu w muzyce jestem tego samego zdania co Michał, najdoskonalsza jest odzwierciedleniem emocji artysty i trafia wprost w uczucia odbiorcy.

 5. Nadia
  25 grudnia 2016 at 14:18 - odpowiedz

  Miły gest ze strony Michała =) jest nie tylko niezwykle utalentowanym artystą, ale ma też wielkie serce i wrażliwość.

 6. Emilia
  25 grudnia 2016 at 15:27 - odpowiedz

  Piękny i wzruszający reportaż Michał Szpak wspaniale się zachował w stosunku do dzieci

 7. Lucyna
  26 grudnia 2016 at 03:16 - odpowiedz

  Michał to człowiek o wrażliwym i wielkim sercu 🙂
  Dziękujemy 🙂 za relację odwiedzin Michała Szpaka w Przylądku Nadziei. Po raz kolejny mogliśmy przekonać się jak wielkim Sercem obdarzony jest Michał.Kolejny piękny ,ciepły gest Michała.
  Jeszcze raz dziękuję Michale 🙂 i życzę wszystkim dzieciom szybkiego powrotu do ZDROWIA !! <3

 8. Ewa
  27 grudnia 2016 at 13:29 - odpowiedz

  Ja na swój wiek jest bardzo , bardzo dojrzałym facetem

 9. Krzysztof Marczak
  27 grudnia 2016 at 16:49 - odpowiedz

  Celeb który promuje naukę angielskiego w 2 tygodnie bohaterem programu RTV ? No i tyle na ten temat.

  • EDGAR HARPUN
   28 grudnia 2016 at 14:32 - odpowiedz

   Nie tylko tyle. Szpak jest zdecydowanie na bakier z racjonalizmem, o czym już pisałem w pod kolumną zachwytów jego fanek we wcześniejszym artykule:

   http://www.eska.pl/news/michal_szpak_wygra_eurowizje_dzieki_amuletom/130551

   „Tak, ja bardzo często przed ważnymi dla mnie wydarzeniami jeżdżę na kamienne kręgi na Kaszuby, tam ładować się energią. Tak naprawdę bardzo dużo dostaję amuletów od swoich przyjaciół lub od znajomych, więc to jest dla mnie bardzo ważne i ogólnie ludzka energia. To jest coś, co mnie wspiera”.

   • Lucyan
    8 stycznia 2017 at 08:56 - odpowiedz

    Szpak to artysta, trudno wymagac od niego super-racjonalnosci. Jego praca bazuje na emocjach. Sciskanie amuletow i kamykow zielonych wchodzi w prace artysty. Własciwie każdy z nas ładuje się energią na swieżym powietrzu. Gorzej jak zacznie sprzedawac kamyki energetyczne firmując swoim imieniem. Bo wtedy sie skompromituje. 

    Ważne byle byc sobą, byle nie byc pedofilem.

 10. Piotr Napierała
  Piotr Napierała
  1 stycznia 2017 at 07:01 - odpowiedz

  Ale w tym artykule nie mówi się o wielkim racjonalizmie lecz o dobroci

Zostaw komentarz

Wpisz kod antySPAMowy *