• środa, 13 listopada 2019 r.

Nie chcemy demolki naszego kraju, nie chcemy obudzić się w PRLu. Tracz, Mieszkowski, Korczak

 

PRL już był. Wtedy jedna jedyna jedynie słuszna partia ustalała, jak ludzie mają żyć, co mają robić, co myśleć. Cały świat był wrogi, poza obowiązkową przyjaźnią do ZSRR. Czy wrócimy do tych czasów? Musicie zobaczyć koniecznie ten materiał. Wzruszycie się słuchając Michała Korczaka, zobaczycie też dwoje polityków w akcji – Małgorzatę Tracz i Krzysztofa Mieszkowskiego.

Podobne materiały

2 komentarze

 1. jerry_sopel
  1 lutego 2016 at 18:58 - odpowiedz

  Za 50 lat skończy się węgiel na świecie,potem ropa i gaz….(o ile liczba ludności ziemi nie wzrośnie).
  Na pewno pojawi się reglamentacja(kartki na prąd i benzynę) aby utrzymać dostęp do prądu dla wszystkich obywateli–wszędzie na świecie. /Np.2kWh to ilość prądu wystarczająca na oświetlenie (żarówką LED) i ładowanie telefonu komórkowego przez miesiąc -2kWh można również zużyć w ciągu 1 godziny włączając kaloryfer olejowy-elektryczny.
  /Podrożeje transport,a prawie jedyną formą kontaktu pomiędzy ludzmi będzie telefon komórkowy,który jak wiadomo można namierzyć z satelity co do centymetra.
  To wszystko niestety niezbyt ładnie pachnie!!!!!!!.
  Na następne zapasy węgla trzeba zaczekać około 400 mln lat.
  Może się okazać, że na ziemi nie przeżyje 10 mld ludzi, a jedynie tyle, ile żyło przed rozpoczęciem rewolucji „węgla i stali”,czyli ok. 1.5 mld.
  Te STO to jest nasza najbliższa pszyszłość. Np. rząd USA zaczyna powolutku rozdawać baterie
  słoneczne i przyzwyczajać obywateli do „samodzielności”.Po działaniach wielkich mocarstw widać,że są świadome kiepskiej pszyszłości.
  Trochę szkoda czasu na pseudointelektualne,pseudoreligijne pseudonaukowe dywagacje..
  Co za sto lat może obiecać rząd–prawdopodobnie tylko modlitwę…
  Problemem Polski nie jest forma ustroju politycznego
  Czy Polska posiada armię ,która mogłaby zdobyć ropę lub gaz /zabijając ludzi oczywiście przy okazji/–NIE.Polska armia służyła i służyć będzie załatwianiu prywatnych interesów polskiej „śmietanki”-poza prawem ,oczywiście…i tak do końca…lol
  A może Matka Polka która urodzi świętego albo geniusza….

Zostaw komentarz

Wpisz kod antySPAMowy *