• środa, 21 marca 2018 r.

PiS nie zdoła kontrolować internetu. Ludwik Turko

 

Prof. Ludwik Turko, wybitny naukowiec i bohater Solidarności uspokaja nas. Jego zdaniem rząd nie zdoła kontrolować internetu, choć, jak wiemy, bardzo się stara. Rząd się zapcha, pogubi w nadmiarze podejrzanych maili i wpisów. Jednak, w razie czego, prof. Turko pomoże nam w prasie podziemnej.

Podobne materiały

5 komentarzy

 1. dżizas
  4 lutego 2016 at 19:12 - odpowiedz

  Wszystko było bardzo piękne, wszystko bardzo mnie ucieszyło. 😉

 2. Benbenek
  4 lutego 2016 at 21:48 - odpowiedz

  Nawet w Rosji internet nie jest kontrolowany. Chyba mamy do czynienia z wielkim niezrozumieniem na czym polega kontrola mediów w dzisiejszych czasach. Przecież nie na bezpośredniej cenzurze. Przecież jak żałośnie wyglądały próby malowania właśnie takiego rzekomego systemu opresji mediów za poprzednich rządów. Te wszystkie „reżimowe media”, konspiracja itp to żałość. Warto nie wpadać w taką samą retorykę.
  __
  Na marginesie na tych spotkaniach KOD rzeczywiście uderza brak młodych ludzi.

  • Darekpiortek
   5 lutego 2016 at 01:26 - odpowiedz

   Była śpiewająca młodzież

 3. Lucyan
  5 lutego 2016 at 14:07 - odpowiedz

  Na razie to PiS wyraznie ogrywa wszystkie KODy i spiewającą mlodziez. Do zera. Prawde mowią c, gdyby to PO wystapilo w srodku swojej kadencji czy pod koniec, z propozycją TK taką jaką proponuje PiS, to wszyscy by przyklasneli, jaka rownosciowa propozycja.
  No i prezes ladnie tnie kominy, np Orlenu z 140 tys na miesiac na 70 tys., i sami ladnie sie instalują przy korytach.

 4. Lucyan
  6 lutego 2016 at 12:03 - odpowiedz

  Pan Fizyk mogłby sie wypowiedziec na temat projektu inz. Rydzyka. Czy jest szansa ze cos z tego bedzie, czy Rydzyk dokopie sie do Belzebuba? Projekt raczej do ktorego trzeba dopłacac, ale ile (% bilans energetyczny). Z drugiej strony panstwo dokłada na bezsensowne wiatraki i inne energie do ktorych dopłacamy. Zieloni pewnie Rydzyka popierają.

Zostaw komentarz

Wpisz kod antySPAMowy *