• środa, 23 stycznia 2019 r.

Smoczy Las pod Wrocławiem

 

Tuż przy wschodnich granicach Wrocławia rośnie las, w którym, według legend, żyły kiedyś smoki. Wiodą do niego piękne i malownicze drogi, w sam raz dla rowerzystów spędzających wakacje we Wrocławiu i chcących zwiedzić nie tylko zabytki, ale i zakosztować trochę przyrody. 

Podobne materiały

8 komentarzy

 1. baszarteg
  3 lipca 2018 at 13:34 - odpowiedz

  Bardzo fajne road movie w Racjonalista.tv .Niestety żadego smoka .

  • Jacek Tabisz
   Jacek Tabisz
   3 lipca 2018 at 18:17 - odpowiedz

   Powołał się na RODO kiedy chciałem go nagrać… 

   • baszarteg
    4 lipca 2018 at 11:58 - odpowiedz

    Powołał się na RODO kiedy chciałem go nagrać… 

     

    🙂 Dobre . Widać ma znajomą papugę . 

 2. lipschitz
  4 lipca 2018 at 02:40 - odpowiedz

  Nie będzie to miłe, ale to chyba najgorsza oprawa muzyczna do filmu jaką w życiu uslyszałem. Jakoś jeszcze da się wytrzymać te początkowe wstawki w filmikach racjonalisty, gdyż łatwo przewinąc początek, ale teraz to ju niezły odjazd. Horror w biały, piękny dzień. No raczej do racjonalizmu czymś takim nie przyciągnięcie. Okropne.

  • baszarteg
   4 lipca 2018 at 11:47 - odpowiedz

   ale to chyba najgorsza oprawa muzyczna do filmu jaką w życiu uslyszałem.

    

    

   Nie jest tak źle (według mnie) może jednak poniższe propozycje byłyby lepsze jako podkład  🙂 

   1) https://www.youtube.com/watch?v=AFa1-kciCb4 

   2) https://www.youtube.com/watch?v=RdIAUTv8BOo 

   • Jacek Tabisz
    Jacek Tabisz
    4 lipca 2018 at 11:59 - odpowiedz

    YouTube ostro tnie dźwięki. Czasem moja własna muzyka fletowa jest zgłaszana jako naruszanie praw autorskich. Dlatego szukam muzyki która powstaje w wolnych chwilach u mnie, czy u znajomych, żeby nie zdjął nam materiału, a po kilku razach całego kanału. Na przykład na moich materiałach z Bali muzyka z przedstawień nie jest na szczęście zastrzeżona, ale parę razy weszła mi muzyka z jakiegoś baru, ledwo słyszalna zza szumu morza czy samochodów i musiałem wycinać te fragmenty. Kilka razy się kłuciłem – o swoją muzykę, o materiały z NFM do których otrzymałem prawo emisji. Ciągnie się to miesącami, zaś rzekome naruszenie praw autorskich wisi nad kanałem i grozi mu reperkusjami. Rzeczywiście złodzieje muzyki tworzą fakeowe konta – one znikają i tworzą nowe etc. Teraz ten proceder zaostrza się mocno. Oczywiście popieram YouTube za rzeczywiste tropienie złodziei muzyki, ale niestety algorytmy, którymi posługuje się YpuTube są chore. Sekunda jakiejś muzyki z knajpy, pierwsze nagranie w sieci do którego mam prawa – to jest strasznie irytujące, że algorytm się tego czepia. Lipschitzowi dziwię się z uwagi na jakiś spieniony ładunek agresji, który tu wylał. Ja osobiście nigdy bym czegoś takiego nie napisał drugiej osobie. Po prostu obejrzałbym coś innego, jak mi dany materiał nie leży. Współczuję ludziom, którzy czychają na moment, w którym mogą komuś dowalić, aby poczuć się lepiej. Współczuję Lispchitzowi. 

 3. tatajarek
  4 lipca 2018 at 13:45 - odpowiedz

  Pytanie  z ciekawości:

  A jakby Pan sobie pod nosem nucił, Panie Jacku, jadąc na tym rowerze, jakieś   chronione prawem ślagiery, to by było złamanie (przepisów o prawach aut.) czy nie?

  > Lipschitzowi dziwię się z uwagi na jakiś spieniony ładunek agresji, który tu wylał.

  Ee tam – jaka agresja, po prostu słuchacz rozczarowany podkładem i tyle. Muzyczka brzmi trochę wkurw…ąco, to i facet nie wytrzymał (nie dość, że kompozycja niepokojąca, tylko jeszcze ta "klawikordowa" barwa).

   

  • Jacek Tabisz
   Jacek Tabisz
   5 lipca 2018 at 16:52 - odpowiedz

   Algorytm YT mógłby się przyczepić nucenia, jak najbardziej. 

Zostaw komentarz

Wpisz kod antySPAMowy *