• poniedziałek, 19 listopada 2018 r.

Uwagi zgryźliwe

Uwagi zgryźliwe


Dr Sabina Zalewska ma zostać nowym Rzecznikiem Praw Dziecka. Tak chce PiS. Tygodnik Powszechny zarzuca pani doktor plagiat. Sama pani doktor napisała, że pochodzi z Kotliny Kłodzkiej. Urodziła się w Ząbkowicach Śląskich, a wychowała w Kamieńcu Ząbkowickim. Sęk w tym, ze te dwie miejscowości wcale nie leżą w Kotlinie Kłodzkiej. Oddzielają je od niej (Kotliny) Góry Bardzkie. To niby drobiazg, ale świadczy o wiedzy ogólnej pani doktor. To tak, jak ja bym napisał, że -mieszkając na wrocławskim Kozanowie – mieszkam w Leśnicy. To przecież niedaleko.

Stary dowcip


Zajeżdża wóz z węglem na podwórko. Woźnica krzyczy: ludzie węgiel żem przywiózł. Tyś przywiózł? Odzywa się koń.

 

Pastisz


Premier Morawiecki na spotkaniu w Sandomierzu. ….Ludzie, wiem jak jest. Sam negocjowałem wejście Polski do UE… Tyś negocjował? Odezwał się na twitterze Leszek Miller.

Czesław CyrulCzesław Cyrul jest znanym publicystą lewicowym, prowadzącym między innymi popularny blog w Gazecie Wrocławskiej - http://blogi.gazetawroclawska.pl/czeslawcyrul/ . Jest członkiem SLD, pełnił między innymi funkcję przewodniczącego oddziału wrocławskiego tej partii, od 2016 roku jest członkiem Rady Krajowej.

Podobne materiały

Zostaw komentarz

Wpisz kod antySPAMowy *