• niedziela, 22 października 2017 r.

Zwycięstwo Dudy a sytuacja kobiet. Wanda Nowicka

 

Wanda Nowicka w trakcie Dolnośląskiego Kongresu Kobiet ocenia sytuację kobiet i środowisk feministycznych po zwycięstwie Andrzeja Dudy. Prognozy nie są optymistyczne, ale nie należy się poddawać. Do wyborów jeszcze kilka miesięcy, w rękach wyborczyń nadal leży możliwość lepszych wyborów politycznych.

Tak przy okazji. Do 6 czerwca możecie głosować na RacjonalistęTV w internetowym konkursie. Jeśli macie ochotę, oddajcie na nas głos: http://www.wandanowicka.eu/index.php?option=com_content&view=article&id=1196

Podobne materiały

2 komentarze

 1. zbyszek
  8 czerwca 2015 at 07:56 - odpowiedz

  Jeszcze nie objął urzędu a ta pani już wie że nie lubi kobiet, POpaprani zrobią wszystko żeby ukrzywdzić drugiego człowieka i nabić swoje nienapchane kabzy!!! Tej pani i jej koleżankom i kolegom podziękujemy na jesieni.

 2. Anna
  8 czerwca 2015 at 10:38 - odpowiedz

  Niestety pani marszałkini – wg oficjalnych statystyk w Polsce ponad 35% stanowisk sołtysów zajmują kobiety (i tendencja jest rosnąca), natomiast w sejmie nie ma nawet 25%, jeszcze gorzej jest na stanowiskach burmistrzów i prezydentów miast. Czyli to nie wieś ma problem.
  Po drugie in vitro to nie jest problem kobiet, tylko potencjalnych rodziców. Jeśli faktycznie mężczyźni nie chcą mieć dzieci, to nie zmuszajmy ich do tego.

Zostaw komentarz

Wpisz kod antySPAMowy *