• piątek, 19 kwietnia 2019 r.

O tradycji religijnej i ochronie przyrody. Aleksandra Kluczka

 

Związki tradycji religijnej w Polsce i ochrony przyrody nie zawsze są przyjazne. O tych mankamentach opowiada na Kongresie Świeckości Aleksandra Kluczka

Podobne materiały

5 komentarzy

 1. Lucyan
  15 marca 2018 at 10:35 - odpowiedz

  Nastepna skatolona ….. A co mnie obchodzi co KrK sądzi o przyrodzie. Co na temat przyrody sądzi  związek filatelistyczy? klub  pilki noznej,  związek gospodarzy wiejskich,  muzulmanscy  tatarzy …? Czy wy juz do konca macie zniewolone umysly przez klechy? rece opadają.

  • Tomek Świątkowski
   16 marca 2018 at 10:37 - odpowiedz

   pozostawanie w ignorancji na temat klechów na pewno nie pomoże w odsuwaniu ich od wpływów

   raczej utrudni

   • Lucyan
    17 marca 2018 at 02:49 - odpowiedz

    Ale ja nie zamierzam odsuwac klechow od wpływow, maja (powinni miec) takie same prawa i obowiazki jak reszta obywateli. Nie zamierzam ich zatrudniac jako słuzby  specjalne czy mundurowe (i czegos im zakazywac). Jak chca to niech całuja Kopacz w reke.  Dla mnie sa wolnymi obywatelami, moga sie zenic i kochac,  byle sie trzymali z dala od czynow pedofilskich. Kazdy ma prawo wpływac, czy probowac wpływac/lobowac.  Najlepiej bym sie ich pozbył, bo to pasozyty, ale takich cwaniakow jest wiecej. Gdybym miał  władze to bym temu klubowi zabronił kontakt z dziecmi do lat np. 18.  

    • Tomek Świątkowski
     17 marca 2018 at 10:49 - odpowiedz

     Zatem gdybyś miał wladzę to byś zrobił Kubę, Chiny Ludowe albo ZSRR.

     Ro już lepiej żeby klechy ją miały. Z dwojga złego…

     • Lucyan
      17 marca 2018 at 17:58

      Zrobilbym 100 x ZSRR, 1000 x Kube. A jeden raz USA. Jak ilosc osob przekraczająca  zasady (pobytu w USA) jest wieksza niz np. 3% to jest kara czy tez brak przywileju (wizowego) zbiorowy. Podobnie dla grupy jako kler bym wprowadzil zasade, ze gdy ilosc przestepstw pedofilskich przekroczy w danym roku 3%, to reszta tez ma szlaban na kontakt z dziecmi. Jak w nastepnym roku sie jako grupa poprawią to zniose zakaz (moze). Oczywiscie ze dopuszczam aby klechy byly we wladzach, nie widze w tym nic zlego aby premierem czy ministrem zostal klecha. Moze prezydentem zostac aktor, pilkarz to dlaczego nie przebieraniec w sukience. 

Zostaw komentarz

Wpisz kod antySPAMowy *