• poniedziałek, 19 listopada 2018 r.

Procedura i okoliczności zawarcia Konkordatu. Prof. Małgorzata Winiarczyk-Kossakowska

 

Prof. Małgorzata Winiarczyk-Kossakowska, na konferencji w sejmie współorganizowanej przez Kongres Świeckości, opowiada o procedurze i okolicznościach zawarcia Konkordatu. Istotą konferencji była krytyczna analiza tego zjawiska.

Podobne materiały

Jeden komentarz

  1. Lucyan
    1 marca 2018 at 21:59 - odpowiedz

    Zydzi Polakom chcieli zrobic dobrze. A własciwie  chcieli zrobic dobrze, aby sami mogli krecic wałki.  Rakowski z Urbanem zaczeli dawac  klerowi milionowe prezenty, z nadzieją ze razem z klerem bedą rządzic Polską, a jak damy odszkodowanie klerowi to moze i my tez dostaniemy? 

    Michnik, Mazowiecki dali polactwu Jezuska, wpuscili szamanow do szkoł panstwowych i odtąd  dzieciom sie wciska sie zydowskie mity. A sami zaczeli robic wałki na duzą skale.   Kwasniewski ochoczo ratyfikował umowe, nie rozumiem tylko dlaczego Cimoszewicz dopuscił do łamania Konstytucji. To Cimoszewicz a nie Duda pierwszy pozwolił na łamanie Konstytucji, nie zrobil NIC mimo ze wiedział, ze poprzedni rząd łamał Konstytucje, Ale czego sie nie robi dla pierwszego na swiecie obroncy pedofilow, JP2. 

    Dzis Rydzol dostaje swoja milionowa działke (30-40 mln), juz znalazł  nowych wrogow i w zamian za to Zydzi moga wyprowadzac z Polski miliardy. Gdy sie Rydzol zorientował, ze sie tanio sprzedał, to nagle ząda 100 mln (i tak tanio). A głupi  Polak sie podnieca, ze Zydzi robia zydowskie szopki i ronią krokodyle łzy. Jak to mowia Anglicy, penny wise, pound foolish.

Zostaw komentarz

Wpisz kod antySPAMowy *