• poniedziałek, 21 maja 2018 r.

Słabo się zaczął tydzień dla PIS

Słabo się zaczął tydzień dla PIS. Nie pierwszy to słaby tydzień PIS i nie ostatni.

1. Tydzień zaczyna się w cieniu sondażu IBRIS. Takiego tąpnięcia nie pamiętają najstarsi górale głosujacy na PIs , ani nawet Sławek Kujawiak. Jednorazowy wynik nie oznacza wiktorii, ale nie da się nie cieszyć i Pis ma powody do zmartwienia.

2. Wycinka drzew zaczyna przerażać również ludzi mających wszytko w nosie a wycinka armii musi niepokoić równiez patriotów.

3. Wypadek Szydło przechodzi w fazę neverendinstory i wizerunkową słabiznę BOR, zabezpieczenia

4. Nadchodzący Brexit 29 marca może przynieśc bardzo złe wieści dla Polaków na wyspach

5. Tydzień zakończy wiec Kocham Cię Europo, który przy coraz lepszej pogodzie i fali wznoszącej po Tusku i sondażach może być na prawdę liczny .

6. Czeka nas lada moment medialny show w postaci debaty nad wotum nieufności i nie ma złudzeń, że to będą dwa dni awantury na temat nieudolności rządu.

 

Chyba że… No właśnie coraz mocniej naciskany Pis może podjąc desperacką próbę spacyfikowania debaty przy pomocy jakichś sztuczek, z użyciem prowokacji wobec posłów opozycji włacznie. Wizerunkowo łatwiej będzie skonsumować awanturę w sejmie niż dwudniowe merytoryczne grillowanie. Opozycjo uważaj

Jacek ParolJacek Parol jest jednym z założycieli Komitetu Obrony Demokracji. Z uwagi na brak pluralizmu odsunął się od KOD nie zaprzestając wspierania działalności opozycyjnej. Jego artykuły znajdziecie między innymi w Studiu Opinii

Podobne materiały

3 komentarze

 1. Elasp
  21 marca 2017 at 22:22 - odpowiedz

  A do tego jeszcze tak potężne ciosy wyprowadzone z obozu obroćców demokracji:

  .

  http://niezlomni.com/gwiazda-stanu-wojennego-udziela-fachowych-wskazowek-opozyzcji-lac-pis-owska-swolocz/

  .

  Jeżeli Racjonalista.tv publikuje materiały niejakiego p. Parola, to może opublikue coś red. Tumanowicza, albo przeprowadzi z nim wywiad, np. właśnie na temat strasznych rządów PiSu? 

   

   

  • ala wilk
   23 marca 2017 at 05:32 - odpowiedz

   Znaczy chodzi o jakiegoś kolegę Piotrowicza? 

   • Jarek
    Jarek
    24 marca 2017 at 01:56 - odpowiedz

    Teraz prosze Pani, to duzo tych kolegow pana Piotrowicza i to we wszystkich sortach lepszch i gorszych, ja mam z tego tytulu ubaw, ale zawsze mialem specyficzne poczucie humoru 😉

Zostaw komentarz

Wpisz kod antySPAMowy *