#31428
Orionis
Participant
0p

A wiecie, że obchodzenie dnia imienin to jest katolicki obyczaj? Chodziło o świętego patrona, od którego wzięto imię w dniu narodzin dziecka. Potem zwyczaj nadawania dzieciom imion po świętych wspominanych w danym dniu roku liturgicznego osłabł, ale zwyczaj obchodzenia „święta imienia” pozostał.

Piotrze, nie tylko Ty tak masz, to forum nie jest za dobrze zrobione w sensie technicznym, ma różne wady i brak mu wielu typowych funkcji. To wina informatyka, które je skleił. Niektóre wady to drobiazgi, jak np. to, że emotikonki zawsze pojawiają się na początku linijki bez względu na to, gdzie się je chce wstawić, tak jest zresztą nie tylko na forum, ale na całej stronie. Są jednak poważniejsze problemy, jak np. brak możliwości edycji.
No, ale mamy to, co mamy i obecnie musi nam to wystarczyć, bo jak zrozumiałam słowa redaktora, nie ma możliwości w tej chwili, by to zmienić. No, chyba, że zgłosi się ochotnik, który potrafi takie rzeczy robić i zrobi w czynie społecznym. Nie jestem specem, ale wiem, że dla fachowca to jest niewielka robótka, dziś są dostępne bardzo poręczne „półfabrykaty” do tworzenia forów i jeśli ktoś się na tym zna, to wystarczy parę godzin pracy, by powstało porządne forum z dobrymi funkcjami.
Nieważne, jakie to forum, ważne, że jest i można używać :)) Potem się pomyśli, jeśli będą powody.