Widok 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5 wszystkich)
 • Autor
  Wpis
 • #1804
  -1
  eko logik
  Participant
  0p

  Wywiad z Wandą Nowicką: Edukacja seksualna jest niezbędna, a większość społeczeństwa jej chce

  Posłanka Nowicka nie chce 12-latków uczyć o homoseksualizmie tylko o zapobieganiu ciąży i unikaniu pedofilów.

  Swego czasu Obama i jego ekspert skłamali że homoseksualizm jest wrodzony u wszystkich osób.
  I ten chłopiec co mu wrodzony nie jest choćby z kolegami na sto sposobów przez sto tygodni bawił sie w seks to nie przywyknie tylko finalnie „wróci” do Kobiet. A to jest nieprawda w odniesieniu do cześci chłopców. W ekstremalnym przypadku chłopak lat 13 dojdzie do wniosku że powinien spróbować i to gruntownie seksu z obiema płciami i to nie raz tylko starannie.
  Przez przypadek zacznie od chłopców – zgadnijmy czemu?

  Takiej edukacji posłanka słusznie nie lansuje!

  p.s.
  Czmu nie jest wrodzony u wszystkich chłopców to już wiadomo:
  Abstrakt:

  http://link.springer.com/article/10.1007%2Fs10508-008-9386-1

  Cały raport:

  http://behavioralneuroscience.org/neurogenetics_files/La%CC%8Angstro%CC%88m%20et%20al.%20-%202010%20-%20Archives%20of%20sexual%20behavior.pdf

  #1830
  Jacek Tabisz
  Keymaster
  1p

  Jeszcze raz Ekologiku. To był ostatni post na temat homoseksualizmu u chłopców. Później będzie ban. Pisz na inne tematy. Ten już poruszyłeś 100 razy i jak widzisz ludzie nie chcą na ten temat dyskutować. Uszanuj to.

  #1834
  admin
  Keymaster
  0p

  Nie wiem czy groźba bana na dość mało popularnym forum może kogoś przestraszyć.
  Eko logiku, problem w tym, że nawet były próby dyskutowania o tym, o czym piszesz tylko że nie podejmowałeś jej, lecz zaczynałeś od początku, pod innym pretekstem, w nowym wątku. Wygląda to tak, jakby wszystko kojarzyło Ci się z seksem małych chłopców 😉 Proponowałbym pisać na jeden temat w jednym miejscu, bo bardzo nie lubię jakiejkolwiek cenzury (pomijając rażące naruszenie prawa), nic dobrego zwykle z niej nie wynika, ale to tylko moje doświadczenia z innych forów, nie ja tu sprzątam.

  A skoro już OT, Jacku, nie wiem czemu ma służyć punktacja przy postach, ale niech sobie będzie, bardziej jednak przydałaby się przy filmach i może komentarzach do nich. Może też jakiś wątek o uwagach technicznych do forum i filmów?

  #1867
  Jacek Tabisz
  Keymaster
  1p

  Punktacje chcieli wprowadzić użytkownicy forum związani z innym portalem. Myślę, że nie jest to problem. Ja też nie lubię cenzury, ale są pewne granice. Ekologik dokładnie to samo robi na facebookowych stronach PSR i ludzie nie chcą się włączać do dyskusji, jak widzą „małych chłopców” w wydaniu Ekologika.

  #9179

  Dyskusje na temat różnorodności są ciekawe i potrzebne ponieważ sprzyjają one tolerancji i pozytywnym zmianom w społeczeństwie .

Widok 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5 wszystkich)
 • You must be logged in to reply to this topic.