Widok 3 wpisów - od 1 do 3 (z 3 wszystkich)
 • Autor
  Wpis
 • #888
  admin
  Keymaster
  0p

  Nie bardzo wiedziałem, do jakiego to tematu przypisać, to niech będzie tutaj. Czy Racjonalista.tv mogłaby wysłać na tę konferencję jakiegoś reportera? Szalenie jestem ciekaw, o czym będą mówili, bo zapowiedź robi wrażenie 🙂

  „VI Konferencja Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego
  22-26.05.2014, Warszawa i internet

  Wykład Piotra Gibaszewskiego
  Tożsamość, seksualność, orgazm: spór o męskość i kobiecość w horoskopie

  UWAGA! Wykład tylko dla dorosłych 🙂

  Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne – Piotr GibaszewskiW wykładzie poruszam temat seksualności człowieka, w kontekście takich zjawisk, takich jak, poliamoria, wolna miłość, małżeństwo otwarte, tantra, ruch swinging, trializm, gang bang, BDSM. Jak astrologia i horoskop mogą opisywać seksualne potrzeby człowieka w kontekście przemian społecznych, cywilizacyjnych i obyczajowych. Gdzie kończy się przyjemność, a zaczyna się przemoc i nadużycie. Jak pracować z klientem – astrologiczne doradztwo, analiza archetypów, miłość i seksualność.”

  http://polskaastrologia.pl/index.php?page=vi_konferencja_gibaszewski

  #1456
  Jacek Tabisz
  Keymaster
  1p

  Niestety, zwykle w takich okolicznościach nie zgadzają się na wejście z kamerą. Próbowaliśmy już na targach niezwykłości we Wrocławiu. Wszyscy pewni swoich „czarodziejskich mocy”, ale nagrać z tą swoją pewnością nikt się nie chce.

  #1469
  admin
  Keymaster
  0p

  Bardziej myślałem o kimś z dyktafonem, kto potem opowiedziałby o swoich wrażeniach przed kamerą, może ilustrując to kilkoma zdjęciami. Ale w sumie są mądrzejsze tematy.

Widok 3 wpisów - od 1 do 3 (z 3 wszystkich)
 • You must be logged in to reply to this topic.