Widok 9 wpisów - od 1 do 9 (z 9 wszystkich)
 • Autor
  Wpis
 • #7610
  MagnificencjaS
  Participant
  0p

  Rząd przyjął ustawę o in vitro!
  +++++++++
  Nareszcie – Brawo Rząd! A ta Episkopalna kamaryla katolickich szamanów z ojcem Tadeuszem na czele niech teraz w należnym świętobliwym skupieniu odprawia modły do swego Stwórcy aby jak najmniej par bezdzietnych musiało z takich dobrodziejstw nauki i medycyny korzystać. Niech ten ich Pan Bóg poprawi swoją robotę, wyeliminuje w dziele stwarzania brakoróbstwo czyli mniej bubli wypuszcza na świat..

  #7644
  +1
  MagnificencjaS
  Participant
  0p

  Świętobliwa Rada niepłodnych starców starych kawalerów dyskutowała ostatnio w świętobliwym natchnieniu o seksie, prokreacji i aborcji ze szczególnym uwzględnię in vitro. Zaprawdę powiadam wam szamani w okresie wielkiego postu czas na modlitwę o dar rozumu… czyli oświecenie z łaski Ducha Świętego. Przede wszystkim o rozum. Czyż ciągle nie dostrzegacie różnicy miedzy śmiesznością a żałosnością. No cóż, Bóg nie wszystkich jednakowo obdarzył rozumem, ale spróbujcie chociaż odpowiednio wykorzystać te mikrocząstki które Wam podarował. Przecież nieomylny Sobór Nicejski w 787 roku ustalił jednomyślnie i z natchnienia Trójcy Świętej, że Bóg daje duszę płodowi męskiemu w 40 dniu po zapłodnieniu, czyli po poczęciu, a kobiecie, czyli żeńskiemu – co warto ku radości mężczyzn podkreślić – dopiero po 80 dniach. Uznano ostatecznie, że dopiero wtedy ukształtowany płód staje się człowiekiem i może być zbawiony. Święty Augustyn przekonywał: „Nie ukształtowane płody znikają jak ziarna, które nie dają owoców”. Święty Tomasz z Akwinu, postać szczególnie do dzisiaj wyróżniana przez Kościół rzymskokatolicki, głosił: „Aborcja nie jest grzechem, dopóki płód nie został obdarzony duszą”.

  #9354
  +1

  Postęp medycyny przyczynił się do tego że możliwe jest leczenie bezpłodności .Myślę że nie wolno nam potępiać nikogo kto się zdecydował na skorzystanie z tej metody.Największym darem jakom człowiek może ofiarować drugiemu człowiekowi są miłość ,czas i mądrość .Każdy ma przecież prawo wyboru ,jeśli nie chce skorzystać z tej metody z powodu swoich przekonań to pozostaje mu adopcja . Warto też postawić się w położeniu takiej pary -tylko wtedy mamy szanse spróbować zrozumieć to jak wielkie to dla nich cierpienie ,kiedy nie posiada się dziecka którego tak bardzo się pragnie.Osoby wierzące powinny zrozumieć że lekarze nie robią nic złego są jedynie pomocnikami rodziców i Boga w pojawieniu się dziecka na świecie.

  #12464
  MagnificencjaS
  Participant
  0p

  To nie upadek księdza Charamzy jak pieją katolickie media. To upada ta Stajnia Augiasza zwana Kościołem rzymsko katolickim.
  Umiłowani Siostry i Bracia!
  A czy kto się zastanawiał nad tym, że ten gej w sutannie został wyświęcony a zatem z woli Boga Ojca obdarzony łaską Ducha Świętego zaczął robić karierę za czasów Wielkiego Świętego Herosa Cnót Wszelakich zwanego JaPa2 – już jako gej?
  Wygląda na to że Bóg go do tej służby powołał a Duch Święty nad tym czuwał.
  Jak to się stało, że ten Heros Prorok i cudotwórca nie rozeznał intencji geja, że Duch Święty nie oświecił jego Świątobliwości w tej kwestii w celu zapobieżenia kompromitacji tej Stajni Augiasza zwanej Stolicą Apostolską i całego rzymskiego Kościoła?
  O sakralna obłudo! O eklezjalna hipokryzjo!
  PS. A co robi ze swoim popędem seksualnym którym go Bóg (mam nadzieję) obdarzył ksiądz Oko?
  Notoryczny koniobójca? Katechizm powiada że masturbacja tez nie jest mila Bogu.

  #20763
  MagnificencjaS
  Participant
  0p

  [url=http://fotozrzut.pl/][img]http://fotozrzut.pl/zdjecia/730c1a936e.jpg[/img][/url]

  #20766
  MagnificencjaS
  Participant
  0p

  ŚDM KRAKÓW

  #24957
  MagnificencjaS
  Participant
  0p

  Powiadają że pan Szatan wstąpił w posłów.
  PiS odrzuciło projekt obywatelski „ustawy całkowitym zakazie aborcji”, chociaż obiecywało tego nie robić.
  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,20735890,miesiac-temu-pis-obiecywal-kazdy-projekt-obywatelski-bedzie.html
  ++++++++++++++++
  Ale jaja! Biskupi dostaną świętobliwej sraczki!
  Taka widocznie była wola ich Boga i natchnienie Ducha Świętego które udzieliło się większości posłów PiS i Opozycji. Nie pomogły modły radyja co-Maryja bo widocznie nie trafili w gusta Opatrzności Bożej i Niekopulanej Dziewicy.

  #47991
  MagnificencjaS
  Participant
  0p

  Ludzie! Rodacy! Jakiś seksualny obłęd zapanowal wśród usakralnionych szamanow Kościoła rzymsko katolickiego. W ramach nauk wieliego JaPa2…kolejna perełka wydawnicza:
  “Teologia ciała. Seks według Jana Pawła II cię wyzwoli” – autor Magdalena Siemion. Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie jest wydawcą książki – podręcznika, skierowanej głównie do młodzieży.
  Promocja książki zakończyła się warsztatami z teologii ciała – będą one towarzyszyć także kolejnym spotkaniom autorskim.
  Czy zajęcia praktyczne też były w programie?
  Seks-obsesja to choroba jaka trawi konsekrowanych szamanów Kościoła rzymskiego od wieków. Wchodzenie pod kołdrę opanowali niemalże do perfekcji. Ostatnio odkryli, że małżonkowie nie idą do Boga pojedynczo, ale razem, we wspólnocie małżeńskiej – twierdzi nowa sekta w łonie czyli kościelny Ruch Trzech Ołtarzy. Gdzież to ten świętobliwy mąż zwany Ojcem Świętym nabrał praktyk w dziedzinie życia seksualnego?

  #29316
  MagnificencjaS
  Participant
  0p

  Umiłowani Siostry i Bracia!
  Co się dzieje w tej usakralnionej Stajni Augiasza? Szatan ich opętał czy co?
  Ks. A. K. z Milicza publicznie oskarżył jednego z wrocławskich proboszczów o gwałt. – Próbował kupić mnie pieniędzmi, karierą. Żebym świadczył mu dalej usługi seksualne – mówi K. Wrocławska kuria powołała specjalną komisję, by zbadać sprawę.
  Sprawca to ksiądz Krzysztof Sz.
  http://wyborcza.pl/7,75248,21443056,ksi … wideo.html
  ++++++++++++
  Na liście kur(w)ii wrocławskiej jest tylko dwóch księży „Krzysztof Sz” – natomiast tylko jeden jest proboszczem wrocławskim i tylko jeden kapelanem woskowym:
  Dekanat Wrocław – zachód (Leśnica) rzymskokatolicka parafia pw.
  św. Jadwigi Śląskiej Wrocław-Leśnica ul. Wolska 6
  54-076 Wrocław
  Proboszcz: Ks. ppłk dr Krzysztof SZUWART Kan. grem. Kap. Koleg. – ust. 1991
  Wszelkie zapytania w tej sprawie jak i wyrazy miłosierdzia bożego, opieki Niekopulanej Dziewicy i troski o zbawienie tej duszy kierować na adres:
  lesnica@archidiecezja.wroc.pl;

  • This reply was modified 3 lat, 5 miesięcy temu by Tomasz Sobecki.
  • This reply was modified 3 lat, 4 miesięcy temu by GrzegorzR.
Widok 9 wpisów - od 1 do 9 (z 9 wszystkich)
 • You must be logged in to reply to this topic.