Widok 2 wpisów - od 1 do 2 (z 2 wszystkich)
 • Autor
  Wpis
 • #6099
  TransGenetixUfO999
  Participant
  0p

  Dzień Dobry
  ostatnio trawiłem na kanał Pana Pawła Szydłowskiego, który opisuje jak to kosmici budowali ludzką cywilizację, a w kabale opisana jest kosmiczna biotechnologia Obcych, w koranie jak działają ich statki kosmiczne a Wedach jak zbudowana jest galaktyka. Prócz tego przedstawia trochę faktów pnoć o historii polski, kiedy UFO i kosmiczni żmijowie budowali nasze słowiańskie imperium. Jestem ciekawy co przedstawiciele portalu racjonalista TV myślą na temat tego typu poglądów, oraz wszelkiego rodzaju historii o Biblii i innych świętych księgach jako kosmicznego kodu przekazanego przez obcych.
  A tu próbka jego poglądów na temat Kosmicznej genetyki 😉

  U mnie na mojej stronie jest playlista „Genetyka kontra ewolucja” Tam nobliści wyjaśniają inteligentne programowanie, czyli jak wszystko powstaje z kodów genetycznych. Te kody to według mnie czarna materia. Następne dwa filmy są o światle które wydobywa się z centrum kosmosu i jest przekazywane za pomocą gwiazd/słońc na planety(zobacz filmy elektryczny kosmos i pioruny bogów). Światło jest energią zapładniającą plazmę a jednocześnie jest jak klawiatura komputera, rozszczepia sie na litery i znaki.( dwa następne filmy z tej playlisty) Dzięki temu z centrum kosmosu, który jest pulsującą inteligencją , energią mózg/bóg światłem tok jak w komputerze może w czarnej niewidocznej materii zapistwać stworzenie. Słońce i inne gwiazdy nie sa źródłem światła a tylko przekaźnikiem tego co wydobywa się z centrum kosmosu.Bóg istnieje, i mówie ci to jako ateista. Bóg jest inteligętną przyrodą którą trzeba rozumieć ale nie wolno czcić a trzeba rozumieć i można nawet wykorzystać do swoich potrzeb tak jak słońce(np, w medytacjach)

  Reinkarnacja i nieśmiertelność duszy jest ściśle związana z budową kosmosu. Bóg który jest pulsującą inteligencją, tworzącą i regulującą wszystko w kosmosie, jest przyrodą tak jak słońce i tak jak słońce,dawce życia na ziemi, można go wykorzystać do swoich celów, ale nie wolno go czcić. Przyrodę trzeba rozumieć, ale nie wolno jej czcić.Dusza odradza się co jeden obrót kosmosu wokół jego osi, czyli 365 razy w roku IHVH i za każdym razem na innej planecie. Reinkarnacja może się więc odbywać co dobę, a więc co 8 miliardow lat ziemskich a nie co cztery, Do końca nie jestem pewien bo są te 2 cykle, życia i niszczenia, i pare innych niejasności .

  Naturalnie ONI żyją tak długo jak my, do 100 lat. Jednak dzięki technologią odmładzają cyklicznie, przez krew, genetycznie cały organizm i czekają aż my dorośniemy ,żeby podielić się z nami wiedzą jak to robić. Warunkiem dla ziemian jest pozbycie się mentalności kalego i rozumne życie, oparte na odróżnianiu dobra od zła. Religie i patriotyzm to zmory ludzkości, wynikłe z mentalności kalego, i tępego nie odróżniania dobra od zła.
  Co państwo myślą o tego typu spostrzeżeniach
  Pozdrawiam i czekam na odpowiedź
  P.s.
  Link do strony
  https://www.youtube.com/user/rationalatheist100

  #6100
  Piotr Browarski
  Participant
  0p

  Podsumujmy.
  Chodzi ci ogólnie co sądzimy o paleoastronautyce i poglądach ala’ Daniken ?

Widok 2 wpisów - od 1 do 2 (z 2 wszystkich)
 • You must be logged in to reply to this topic.