Widok 2 wpisów - od 1 do 2 (z 2 wszystkich)
 • Autor
  Wpis
 • #14682
  magog
  Participant
  0p

  Witam przez pewien czas zajmowałem się analizą pisma świętego co doprowadziło mnie
  do pewnych konkluzji czyli wyciągnięcia wniosków. Kiedy izraelici wracali z niewoli
  egipskiej zatrzymali się przy górze synaj na której bóg ojciec przekazał im
  10 przykazań a piąte z nich brzmiało nie zabijaj.Po pewnym czasie dotarli oni na tereny ziemi obiecanej aby dokonać eksterminacji 7 ludów. A byli to chiwwici chittyci amoryci peryzyci kananici girszyci jebuzyci. Po zabiciu mężów starców kobiet a na koniec dzieci obłożyli ich klątwo. Pytam się kto kazał izraelitom zabijać tych ludzi. Odpowiadam był to jahwe czyli bóg ojciec. Pytam się jak nazwać boga który raz coś przykazuje a póżniej łamie swoje własne przykazanie. Nasuwają mi się odpowiedzi dwulicowy osoba o dwóch językach omylny. Jak bóg który głosi że jest wszechwiedzący wszechmogący pozwala sobie na lawirowanie własnym przykazaniem. Musze tu przytoczyć pewną wypowiedż. Nie tylko rzeczą ludzką jest się mylić ale i boską.

  #21837
  MagnificencjaS
  Participant
  0p

  Ożesz kurfa przenajświętsza. U nas jak nie klęska wody to upałów. Kiedy ta bigoteria we wschodniej Polsce zacznie się wreszcie porządnie modlić? Znów im ten niewyobrażalnie sprawiedliwy i miłosierny Pam-Buk nawałnicę zesłał i porozpierdalał im chałupy i zniszczył to co na polach rosło. Może chce ich zagłodzić i szuka kolejnego Hioba?
  Poza tym – jeżeli już nie Opatrzność – to co robi Niekopulana (zawsze) Dziewica Królowa Polski?
  Przecież szał pielgrzymkowy na Jasną Górę pod wodzą toruńskiego specjalisty od niepokalanych poczęć i wiecznych dziewictw trwa od kilku lat i co ciekawe na bezbożnym Zachodzie (czyli Ziemiach Wyzyskanych) takich klęsk – od ostatniej wizyty Wielkiego Herosa Cnót Wszelakich w roku 1997 – czyli od wielu lat nie ma.
  Niech no Episkookupant weźmie się do roboty i zbada ten usakralniony meteorologicznie paradoks.

Widok 2 wpisów - od 1 do 2 (z 2 wszystkich)
 • You must be logged in to reply to this topic.