Widok 2 wpisów - od 1 do 2 (z 2 wszystkich)
 • Autor
  Wpis
 • #1322
  eko logik
  Participant
  0p

  Doniesienie prasowe (Gazeta.pl)
  „Radny Michał Grześ proponuje wypraszać z tramwajów w Poznaniu bezdomnych, pijanych lub po prostu śmierdzących pasażerów. – To segregacja – komentuje Tomasz Sadowski z Fundacji Barka”

  Racjonalizm rozumny wymaga niekiedy rozstrzygnięcia czy jesteśmy za entuzjastycznym, sztampowym „humanizmem” wobec jakiejś mniejszości (np „meneli”) za wszelką cenę, czy nie!

  Przypomnę, że w tramwajach krzesła maja obecnie miękkie obicia, a istnieją takie choroby jak wszawica i świerzb.

  Podobnie należałby (w państwie o zerowym przyroście naturalnym)
  krytykować w przyszłości jakiegoś ministra edukacji, który forsowałby wprowadzenie do szkół podstawowych programu edukacji seksualnej nakazujące (przedwczesne) mówienie 12-letnim chłopcom z entuzjazmem o homoseksualnej orientacji seksualnej.

  W świetle ogromnego badania Szwedów (co najmniej kilkanaście procent chłopców ostatecznie kształtuje swoją orientację pod wpływem czynników społecznych – „social”).

  Abstrakt:

  http://link.springer.com/article/10.1007%2Fs10508-008-9386-1

  Cały raport:

  http://behavioralneuroscience.org/neurogenetics_files/La%CC%8Angstro%CC%88m%20et%20al.%20-%202010%20-%20Archives%20of%20sexual%20behavior.pdf

  Akurat mniejszość homoseksualna nie ma żadnych wad – moim zdaniem.
  Wadę ma taki minister, który chciałby dbać o jej słusznie pozytywny wizerunek
  PRZEDWCZEŚNIE!

  Atak na tzw „gender” to uchwycenie się przeciwników ateizmu jednej kontrowersyjnej naukowo sprawy – jak wcześnie można (bo trzeba) mówić chłopcom ciepło i serdecznie o homoseksualizmie. To dla nich wygodne pole do ataku. To po co dawać im taką okazję (gdzie nauka zdaje się stawać po ich stronie). Mówmy z entuzjazmem o homoseksualizmie dopiero w liceach. Wracając do głównej kwestii. W Niemczech świerzb uważa się za bardzo groźną chorobę zakaźną. Starannie rejestruje się jej przypadki. Degraduje ona całkowicie możliwość pracy zarobkowej, albo pracy na stanowisku z ryzykiem spowodowania katastrofy, gdyż uniemożliwia sen itp.

  Pozdrawiam

  #1335
  eko logik
  Participant
  0p

  Lepszy (niż wikłanie się w „gender” w podstawówkach), a zaniedbany, temat (w szkołach podstawowych) to pochodzenie człowieka. Ostatnio sahelantropus awansuje wg naukowców do roli pierwszego przodka człowieka tuż po oddzieleniu się przodka australopiteków od linii szympansów!

  Pozdrawiam

Widok 2 wpisów - od 1 do 2 (z 2 wszystkich)
 • You must be logged in to reply to this topic.