Widok 2 wpisów - od 1 do 2 (z 2 wszystkich)
 • Autor
  Wpis
 • #13929
  MagnificencjaS
  Participant
  0p

  Członkowie Rady Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego zwracają uwagę, że podpisana przez prezydenta Andrzeja Dudę ustawa z 19 listopada o zmianie ustawy o TK „nie daje się pogodzić z zasadą demokratycznego państwa prawnego, naruszając wymogi nieusuwalności sędziów, legalizmu i niedziałania prawa wstecz”. Nowela ustawy o TK, zdaniem rady UJ, podważa też „zaufanie do Trybunału, pozbawiając Państwo Polskie podstawowej instytucji ochrony praw fundamentalnych”.
  ++++++++++++++++
  No to się z bożej łaski Dudek ładnie wprowadził w stanowienie „państwa prawa i sprawiedliwości”
  PS. Natychmiast wymienić Radę Wydziału UJ.

  #17966
  MagnificencjaS
  Participant
  0p

  To, że wielu sympatyków Komitetu Obrony Demokracji życzy śmierci prezydentowi Dudzie i wyraża żal, że podczas zdarzenia na autostradzie A4 nikt nie ucierpiał, nie powinno nas dziwić. Pamiętamy przecież nie tak dawną przeszłość: krzyż z puszek, wołanie „chcemy Barabasza”, „zimnego Lecha” i wiele innych sytuacji.
  Szokuje co innego: fakt, że ci ludzie nie chowają swoich brudnych myśli za maską anonimowości, ale wygłaszają je całkiem otwarcie, pod nazwiskiem. Nie ukrywają swoich twarzy.
  http://www.wpolityce.pl
  ++++++++++++++++++
  Umiłowani Siostry i Bracia!
  Przecież wasz/nasz prezydent eksponuje wszem wobec że jest wręcz klęcznikowym bigotem rzymsko katolickim i przy każdej niemalże okazji demonstruje swoją gorliwą wiarę. Czyż wielkim szczęściem nie byłoby – kościelni hipokryci – gdyby go wasz Pan Bóg powołał do Domu Ojca na tak zwane łono Abrahama do grona świętych? Przecież wszyscy wyznawcy za wszelką cenę chcą tam się dostać.
  O sakralna obłudo! O eklezjalna hipokryzjo!
  Z ewangelicznym pozdrowieniem
  Amen!

Widok 2 wpisów - od 1 do 2 (z 2 wszystkich)
 • You must be logged in to reply to this topic.