• niedziela, 20 sierpnia 2017 r.

Totalitarna hydra podniosła łeb! Aleksander Gleichgewicht

 

Bohater polskiej walki o niepodległość i przewodniczący Wrocławskiej Gminy Żydowskiej, Aleksander Gleichgewicht zauważa, że totalitarna hydra podniosła łeb. Nie szczędząc ostrej krytyki Jarosławowi Kaczyńskiemu bohater Solidarności przekonuje, że tak jak wtedy, na drodze pozbawionej przemocy, Polacy pokonają hydrę.

Podobne materiały

3 komentarze

 1. Elasp
  21 grudnia 2016 at 16:40 - odpowiedz

  Gleichgewicht sądzi po pozorach (tu wojsko – tam wojsko) i w swoim histerycznym wystąpieniu nie przedstawia najmniejszego uzasadnienia na poparcie swoich tez. Nie ma najmniejszego powodu, aby zajmować się wypowiedziami Gleichgewichta. Jest to prawdopodobnie kolejny „pożyteczny idiota”, wyciągnięty jak królik z kapelusza przez tych, którzy materialnie tracą na rządach PiSu – przez aferałów, esbeków, partyjniaków, agenturę i im p., zebranych pod jakże myląca nazwą „Komitetu Obrony Demokracji”.

  Popierasz KOD – jesteś albo zdrajcą, albo idiotą.

  • Rafał Gardian
   Rafał Gardian
   21 grudnia 2016 at 20:13 - odpowiedz

   Dobrze, że Pan uzasadnia…

 2. BOGDAN
  23 grudnia 2016 at 10:43 - odpowiedz

  DO PANA ELASP –PANU GLEIGEWICHT – MOZNA NIE ZNACZY TRZEBA – ZARZUCIC RÓZNE RZECZY ALE GŁUPOTE I NAIWNOSC – NAPEWNO NIE — NAPEWNO CZESC LUDZI NIEPEWNYCH SWOICH SADÓW – FASCYNUJA RZADY TOTALITARNE – JEST TAKA TENDENCJA U CZŁOIEKA –KACZYNSKI TO WYKOZYSTAŁ – ZMIENIŁ MAXYME PIŁSUDZKIEGO /TO JEGO NIEDOSCIGNIONY WZÓR /–STAD TEZ TEN WAWEL /,,DOJECHAŁEM CZERWONYM TRAMWAJEM DO PRZYSTANKU NIEPODLEGŁOSC ,,/DZIALANIE PIŁSUDZKIEGO TERRORYSTYCZNE RÓWNIESZ W PPS -FRAKCJA REWOLUCYJNA /KACZYNSKI I JEGO PIS — WYKOZYSTALI SŁABOSCI DEMOKRACJI /POPULIZM / DO PRZEPROWADZENIA SWOICH WYDUMANCH TOTALITARNYCH CELÓW-DOJECHAŁ TRAMWAJEM DEMOKRACJA DO PRZYSTANKU – DYKTATURA KONSERWATYWNO -KATOLICKA

Zostaw komentarz

Wpisz kod antySPAMowy *