Widok 2 wpisów - od 1 do 2 (z 2 wszystkich)
 • Autor
  Wpis
 • #2155
  MagnificencjaS
  Participant
  0p

  Ciekawym jakie by działania podjęło to usakralnione konowalstwo gdyby okazało się że żona takiego świętoszka nosi wew łonie jako dar jego boga jakieś bezmózgowie stworzenie?
  No tak, że ten naczelny konował B.Ch. ma to już poza sobą bo w tym wieku raczej spłodzić coś normalnego już nie jest w stanie.
  Łącznie z tą inicjatorką, podstarzałą nawiedzoną koleżanką Wielkiego Herosa Cnót Wszelakich co się omalże nie śmiertelnie poparzyła. Chyba ją na ten czas anioł stróż opuścił.

  #9516

  Myślę tak-mamy wolny kraj i każdy może wierzyć w co chce .Rolą lekarza jest leczyć i pomagać człowiekowi i go leczyć a nie zajmować się jego osobistą moralnością .Na świecie mamy wiele różnych religii.Musimy zwracać uwagę na to czy lekarz u którego się leczymy ma takie czy inne od naszych przekonania i je uszanować ale taki lekarz powinien nas skierować do innego specjalisty który przepisze nam antykoncepcje której zażywanie jest naszym osobistym wyborem a czasem koniecznością ponieważ jej stosowanie pomaga w leczeniu pewnych chorób nie jest to więc jedynie kwestią planowania rodziny.Po za tym trzeba pamiętać o tym że nie każda kobieta w naszym kraju marzy o posiadaniu dziecka oraz że posiadanie dziecka to też sprawa stabilizacji życiowej i ekonomicznej ponieważ dziecku potrzebne są miłość czas ale i wykształcenie, którego posiadanie zaprocentuje w jego przyszłości .

Widok 2 wpisów - od 1 do 2 (z 2 wszystkich)
 • You must be logged in to reply to this topic.