• piątek, 30 października 2020 r.

Czy Nowoczesna chce liberalizacji ustawy aborcyjnej? Paweł Rabiej i Andrzej Dominiczak

 

Redaktor Andrzej Dominiczak pyta członka zarządu partii Nowoczesna Pawła Rabieja o to, czy chcą działać w kierunku liberalizacji obecnej ustawy aborcyjnej.

Podobne materiały

4 komentarze

 1. Lucyan
  23 czerwca 2017 at 08:43 - odpowiedz

  Przeciez najwiecej gejow i dzenderow jest w kosciele. Oni sie boją, ze ksiądz Walenty sie jawnie albo niejawnie ozeni z ksiedzem Albertem, i wtedy sprawy majątkowe sie jeszcze bardziej skomplikują. Bedzie tez odpływ dzenderow ze struktur koscielnych, a przeciez to geje robią całą administracyjną i prawną robote. Dzis zyją sobie w grupie, ale w przypadku związkow partnerskich czy małzenskich bedzie zazdrosc dlaczego nie ja jestem partnerem/mezem. Innymi słowy, jest ryzyko ze takie związki partnerskie osłabią koscioł. Niektorzy ksieza wyjdą z szafy, mysląc ze teraz to społeczenstwo akceptuje związki homo, a przeciez tak nie jest. Koscioł boi sie o swoj tyłek i przywileje, bo społeczenstwo polskie nie jest skłonne płacic na oficjalnych gejow. 

 2. Elasp
  24 czerwca 2017 at 15:59 - odpowiedz

  Przy okazji:

  .

  https://www.youtube.com/watch?v=rLmWZsr5V0U

  .

  Proszę zwrócić uwagę na komentarze.

 3. Lucyan
  24 czerwca 2017 at 17:49 - odpowiedz

  " … panstwo dostrzeze to, ze Polki dokonuja aborcji i beda ich dokonywały" – to jeden z najgłupszych argumentow opozycji na temat aborcji.  Jesli obecne panstwo (Panowie) to dostrzeze, to własnie powinno ukrocic aborcje za granica. Aborcja wykonana za granicą tez powinna byc karalna. Wystarczy sprawdzac Polki przy wyjezdzie za granice, czy są w ciązy czy nie. I karac oczywiscie. Taka powinna byc konsekwencja "dostrzezenia tego".

  Wezmy inny problem, " … panstwo dostrzeze to, ze wsrod kleru jest duzo pedofilow i wyjezdzają na pedofilskie wycieczki do Azji i Ameryki Pd". Czy to znaczy ze panstwo powinno dopuscic legalną pedofilie w Polsce? bo chłopaki i tak są i bedą pedofilami? Np. Norwegia karze za pedofile poza swoim krajem, mozna? mozna. Wiec Polki ktore wyjezdzają na Słowacje, Czechy czy Niemcy tez powinny byc po powrocie ukarane. 

  Poprosze o lepsze argumenty.

   

 4. Elasp
  24 czerwca 2017 at 21:29 - odpowiedz

  I znowu przy okazji – pytanie do P. Rabieja: czy nadal uważa Pan, że budżet na rok 2017 uchwalono bezprawnie (a więc "uchwalono", a nie uchwalono)? Jeżeli zmienił Pan zdanie w tej sprawie, to kiedy i pod wpływem jakiej (i czyjej) argumentacji? Opozycja biła we wszystkie dzwony w sprawie sposobu uchwalenia ustawy budzetowej, nie wahała się niepokoić tym Polaków nawet w dość chyba szczególnym wedle naszej tradycji okresie Swiąt Bożego Narodzenia. Czy niepokój był uzasadniony? Jeżeli nie, kto i kiedy przeprosi za niepotrzebną awanturę?  

Zostaw komentarz

Wpisz kod antySPAMowy *