• czwartek, 26 listopada 2020 r.

Rząd zatonął w Wenecji! Wiśniewski, Chybicka, Zdrojewska, Gabryjelska

 

Fizycy, romanistki, wybitni lekarze, wielu wykształconych obywateli naszego kraju, którzy bronili jego wolności w najtrudniejszych czasach, wyraża swoje oburzenie pogardą PiSu wobec prawa, polskiej konstytucji i obaw naszych sojuszników z UE i USA. Czy PiS rzeczywiście chce, abyśmy stali się samotnym pionkiem na łasce Putina? Ile warta jest taka władza, ile warta jest taka „Polska w ruinie”? Czy Kaczyński jest mądrzejszy od wszystkich liczących się prawników w kraju, od Komisji Weneckiej, od prawników i analityków w całych Zachodnim świecie?

Podobne materiały

7 komentarzy

 1. Dariusz
  17 marca 2016 at 20:05 - odpowiedz

  Zdrojewska …Zdrojewski… czyli rodzinne zarabianie na polityce. Jeszcze tam brak syna czy wujka. U A.Dupy zresztą jest podobnie. Jedni i drudzy niczego innego pewnie nie potrafią.

  • Aram
   18 marca 2016 at 03:57 - odpowiedz

   Chyba za długo siedziałeś „w kiblu” – miało być „u DUDY” 🙂

 2. Dariusz
  17 marca 2016 at 20:11 - odpowiedz

  Nie rozumiem czemu KOD nie zrobi manifestacji w obronie „Faktów i Mitów” np. przed siedzibą redakcji. W czasie „wjazdu” CBŚ do siedziby „Wprost” były tam tłumy i niezła przepychanka. Ale jak widać są równi i równiejsi. Podobny protest mogliby zrobić w obronie R.Kotlińskiego pod aresztem.

  • Aram
   18 marca 2016 at 04:03 - odpowiedz

   Nikt nie jest samobójcą, nawet lewaccy dziennikarze mają odrobinę „instynktu samozachowawczego” – nikt o zdrowych zmysłach nie będzie nadstawiał karku i resztek autorytetu w obronie człowieka, któremu może grozić nawet dożywocie.

   • Dariusz
    18 marca 2016 at 13:38 - odpowiedz

    Za poprzednich rządów PiS-u mieliśmy podobnie . Potem z braku dowodów osoby były zwalniane i jeszcze płacono im wysokie odszkodowania. Pis-owskie państwo bezprawia. A to wszystko przez to że PO nie potrafiło pewnych osób postawić przez Trybunałem Stanu i wyeliminować ich z polityki na zawsze.

    • Aram
     18 marca 2016 at 18:04 - odpowiedz

     Dobrze pewnie wiesz, że sprawa red. Kotlińskiego toczy się od paru lat – wtedy PiS nie rządził. Tym bardziej, że został zatrzymany jeszcze w lutym, gdy Prokuratura była zupełnie niezależna.

     • Dariusz
      18 marca 2016 at 20:59

      To już były rządy PiS-u. Jest prawdopodobne że były naciski ze strony Ziobry. Jakoś dziwnie ta akcja zbiegła się z serią tekstów „FiM” przeciwko obecnie rządzacym. Dla kleru też byli „cierniem w oku”.

Zostaw komentarz

Wpisz kod antySPAMowy *