• wtorek, 4 sierpnia 2020 r.

Co na to racjonaliści? 16 grudnia. Jacek Tabisz i Grzegorz Roman

 

Rozpoczynamy cykl komentarzy do bieżących wydarzeń. Nie zabraknie ironii i humoru, choć czasem będzie na poważnie. W tym odcinku mówimy między innymi o 13 grudnia, o wojnie w Syrii, o wolności mediów i o Pospieszalskim. Na koniec pozdrawiamy Tomasza Lisa…

Podobne materiały

5 komentarzy

 1. Ala Wilk
  21 grudnia 2016 at 21:27 - odpowiedz

  Żadna siła Rosji z Syrii nie wyciągnie? Tak jak z Afganistanu?

 2. Tomex
  21 grudnia 2016 at 22:19 - odpowiedz

  Odnośnie 13 grudnia, za wp.pl z 14.12.2014: „Tysiące ludzi przeszło Traktem Królewskim w Warszawie we współorganizowanym przez PiS „Marszu w Obronie Demokracji i Wolności Mediów”.”

 3. darekpiotrek
  23 grudnia 2016 at 06:13 - odpowiedz

  Zmieniliście zajawkę. Jest „Rozpoczynamy cykl komentarzy do bieżących wydarzeń. Nie zabraknie ironii i humoru, choć czasem będzie na poważnie…” a wcześniej było o „cyklu cyklicznych”. Ta dziwna rytmika była intrygująca i myślałem, że był to celowy zabieg wieszczący nieco draczne zabarwienie tych rozmów (spodziewałem się roweru). Materiał fajny, jednak momentami słychać, że mówienie o poważnych sprawach w sposób zabawowy jest trudniejszym zajęciem od zwykłej publicystyki (tu pojawiła się trema (?)) Wysłuchałem z uwagą do końca – dziękuję bo nie zmarnowałem tego czasu.

  • Jacek Tabisz
   Jacek Tabisz
   23 grudnia 2016 at 10:08 - odpowiedz

   Jest to trudniejsze zajęcie od zwykłej publicystyki, więc dzięki za wsparcie!

 4. Krzysztof
  25 grudnia 2016 at 18:08 - odpowiedz

  Zamysł wspaniały. Nie zrezygnujcie z niego. Dacie radę. Pokuście się też w przyszłości o krytyczne podsumowanie roku. Chodzi o autoironiczne spojrzenie na samych siebie. To na pewno będzie humor z klasą.Tematów Wam nie braknie, a jakby co, to podpowiemy. Kiedyś funkcjonował Dyżurny Satyryk Kraju. Gdyby tak do niego zadzwonić w sprawach warsztatowych? Może poczuje się zobowiązany i pomoże?

Zostaw komentarz

Wpisz kod antySPAMowy *