• piątek, 10 lipca 2020 r.

Mateusz Kijowski jakiego nie znacie

 

Dlaczego taki tytuł? Mateusz Kijowski nie ma dobrej prasy. Mówi się o nim oszust, alimenciarz. Czy jego wyjaśnienia Was przekonają? Nasz gość poddał się też testowi na racjonalistę. Zobaczcie jak mu poszło.

Podobne materiały

8 komentarzy

 1. Elasp
  21 września 2018 at 19:06 - odpowiedz

  Oszust i krętacz. Szkoda czasu i atlasu.

  • GrzegorzR
   GrzegorzR
   21 września 2018 at 20:37 - odpowiedz

   Stereotypy są zaprzeczeniem racjonalizmu. Taki komentarz może ktoś, kto nie widział wywiadu.

   • Piotr Napierała
    Piotr Napierała
    24 września 2018 at 08:59 - odpowiedz

    stereotypy zwykle są przynajmniej częściowo prawdziwe. NP włosi faktycznie mniej chętnie pracują niż Niemcy. Opinia o jednej osobie to nie może być stereotyp. Jak już to monotyp : ) a najlepiej po prostu uprzedzenie. Pozdrawiam

 2. oregani
  22 września 2018 at 00:38 - odpowiedz

  Człowiek orkiestra, zakłada KOD, zarządza Kodem, zajmuje się stroną www, zgarnia kasę za usługę zarządzania stroną. Co z tego, że to zgodne z prawem, jeśli jest to zwyczajnie nieprzyzwoity układ? Taka sytuacja od razu śmierdzi na odległość, ale niech się czuje niewinny. 

   

  I po co wracać do tego tematu? Kijowski w polityce jest skończony. A tłumy nie wychodzą na ulice, gdyż właśnie ktoś taki jak Kijowski zawiódł, więc naturalnie ludzie podchodzą teraz z większą ostrożnością.  Racjonalnie to Kijowski stworzył niemoralny układ. A wystarczyło nie brać kasy za to, co niby miało być społecznym działaniem a okazało się biznesem Kijowskiego. 

 3. Lucyan
  22 września 2018 at 01:11 - odpowiedz

  Moze nie oszust, moze nie kretacz. Ale amator. Kodziarz niepotrafiacy kodowac. Jego zawod to raczej działacz, i tu nie ma znaczenia czy KOD czy Bractwo Chrystusowe. Facet lubi po prostu działac. Załozył grupe KOD na FB jako informatyk? I jego firma wykupiła działania? Jaja sobie robi? Stronka na FB to przeciez zadna sztuka, to hobby. Prace rozwojowo-badawcze na FB? co mu odbiło? Facet jest idealny do uderzenia jako ze zachowuje sie i działa jak amator.

  Przejscie jakiejs nowej formuły ? Co on bredzi? Facet sie skompromitował z tym Lemanskim i Bonieckim. Kolejny cwaniak, co chce rządzic razem z klerem. 

 4. Piotr Napierała
  Piotr Napierała
  22 września 2018 at 12:00 - odpowiedz

  To czy Pan Kijowski płacił alimenty czy nie to jest jego prywatna sprawa i nigdy nie miało to wpływu na moją ocenę tego człowieka. Natomiast jako lider wydawał się (podkreślam wydawał się) pretensjonalny i nieszczery i to chyba bardziej zadecydowało o tym że ludzie się od niego odwrócili. Pozdrawiam

  • Lucyan
   22 września 2018 at 12:54 - odpowiedz

   Moze dla Ciebie nie, ale w odczuciu ludzi uchylanie sie od płacenia alimentow jest naganne. Niektorzy probują robic z niepłących alimentow jakis bohaterow walczących z sądami i alimentacyjną niesprawiedliwoscią dziejową.  A tu wychodzisz albo na nieudacznika spłodził dzieci i na nie łozy, albo na cwaniaka ktory sie przed alimentami miga. Jak nie miał kasy to mogł zagrac w totolotka 🙂 Wygrana gwarantowana.

   • oregani
    22 września 2018 at 14:33 - odpowiedz

    Również uważam, że alimenty nie mają tu nic do rzeczy. To jak się komu układa w danym momencie jego sytuacja materialna nie jest kwestią dla gawiedzi. I bez alimentów w różnym czasie ludzie miewają problemy finansowe. 

Zostaw komentarz

Wpisz kod antySPAMowy *