• sobota, 5 grudnia 2020 r.

Nasze pytanie do KOD: czy obudzimy razem Europę? Pionior, Gleichgewicht, Doroć, Korczak

 

W imieniu Europejskich Humanistów zadajemy liderom wrocławskiego KODu pytanie o to, czy obudzimy razem Europę. Akcja humanistów już trwa i nazywa się „Wake up Europe!”. Pierwszą osobą na celowniku jest oczywiście Orban. Czy Węgrzy będą pojawiać się na manifestacjach polskiego KODu? Czy to co się dzieje w Polsce pomoże im zwalczyć autorytaryzm?

Podobne materiały

3 komentarze

 1. Dariusz
  13 maja 2016 at 18:36 - odpowiedz

  Wałęsa w „radzie mędrców UE”… he he he… to nie ma się co dziwić że UE drży w posadach. Jaki z niego „mędrzec”? To raczej wioskowy głupek.

 2. Lucyan
  17 maja 2016 at 13:30 - odpowiedz

  Rzeczywiscie, powoływanie sie na Wałese, Kwasniewskiego i Komorowskiego to jakis żart. Kazdy z tych panow przyłożył sie do obecnego sukcesu PiSu.
  A jesli chodzi o KOD to Kijowski powinien spłacic zalegajace alimenty, zrobił to? Inaczej ten cały KOD-Kijowski sie osmiesza.
  Nie rozumiem tez dlaczego Zydzi ubieraja swoje żydowskie stroje w zyciu politycznym. Co innego religijnym, czy kulturalnym, ale w polityce wg mnie nie powinni sie wyrozniac, bo to powoduje niepotrzebne spięcia. Formalnie wolno nosic na głowie co sie chce, nawet durszlak. Ale gdyby jakis Niemiec przyszedł na spotkanie społeczno-polityczne w stroju bawarskim to dlaczego i po co?

  • Kazimierz Kwiatkowski
   18 maja 2016 at 18:52 - odpowiedz

   Taka trójca prezydentów. Wałęsa, Kwaśniewski, Komorowski -> kapuś, pijak i złodziej. To sobie KOD autorytety znalazł. Widać ile jest tak naprawdę warty łącznie z szefem alimenciarzem.

Zostaw komentarz

Wpisz kod antySPAMowy *