• środa, 1 kwietnia 2020 r.

Życzenia dla Urbana

Sonda uliczna z okazji 80 urodzin Jerzego Urbana. Przechodnie składają życzenia jubilatowi. Różne życzenia. Program raczej dla dorosłych.

Podobne materiały

3 komentarze

 1. Kar
  20 maja 2014 at 11:50 - odpowiedz

  Pytanie: dlaczego ten materiał znajduje się na stronie tzw. Racjonalistów? Co to ma wspólnego z racjonalizmem? Czy wy ludzie w ogóle zastanawiacie się nad tym co robicie? I jeśli nie bardzo to w jaki sposób jest to racjonalne?

  Kolejna inicjatywa antyklerykalno lewacka, która podszywa się pod ateizm i racjonalizm.

  • Olsen
   20 maja 2014 at 12:44 - odpowiedz

   Urban to przecież ateista, a nawet racjonalista, bo wyśmiewa pseudo doktorów. A to, że wielu go nie lubi, w tym i ja, to inna sprawa.

 2. Irini
  20 maja 2014 at 17:45 - odpowiedz

  No, w połowie to życzenia takie, naprawdę, prosto z serca, od ludzi żyjących w miłości do bliźniego, od ludzi z taką…prawdziwie polsko – katolicką mentalnością. Nawet starsza pani z parasolką się nie pohamowała, cedząc słowa : życzenia? ” Nie, chyba pani żartuje, albo pani parasolką chce dostać? ” – Jak po 24 latach można trzymać jeszcze w sobie tyle nienawiści do drugiego człowieka? Człowieka, który tak naprawdę nic złego nie uczynił tym ludzim z osobna.

  STO LAT życzę Panie Jerzy! Niech Pan sieje następców, dużo następców którzy będą kontynuować Pana dzieło. Zdrowia życzę !

Zostaw komentarz

Wpisz kod antySPAMowy *