Czy Trump właśnie ocalił cywilizację?

Długo broniłem muzułmanów doprowadzając do ściany myślenie lewicowe, bo w tej sprawie myślałem jak lewicowiec, że nienawiść antyzachodnia jaką prezentuje tak wielu z nich, jest wynikiem nie tylko lub nie tyle samego islamu, bo przecież każdy muzułmanin myśli po swojemu, lecz raczej lub przede wszystkim biedy, braku edukacji, albo ogólnego wieśniactwa i braku wyobraźni jak żyć w pluralistycznym społeczeństwie liberalnym:

 

Nadal uważam te czynniki za ważne, jednak w ogólności muzułmanie europejscy bardzo mnie rozczarowali. Choćby wiedząc jakie obawy budzą u swoich nieislamskich sąsiadów, powinni oni równoważyć akcje ekstremistów manifestowaniem solidarności z Zachodem, i nie powinno się to kończyć na anemicznych akcyjkach „not in my name”. Muzułmanie którzy nie są już muzułmanami i wybrali Zachód jak Wafa Sultan, czy młodsza i ładniejsza więc bardziej znana Ayann wiadomo jaka, też mnie nie satysfakcjonują, bo tylko umacniają wrażenie, że trudno o liberalny islam. Wydaje się, że wielu muzułmanów chwali sobie Zachód ale nie powie o tym głośno. Ludzie bez odwagi cywilnej to tak samo źli Europejczycy jak radykalni muzułmanie. A propos słabej odwagi cywilnej, to apogeum głupoty lewackiej jest Szwecja, której rząd deklaruje feminizm jako oficjalną ideologię, ale odnosi się to tylko do przyjaznego w sumie kobietom „macho” Trumpa, a nie do ajatollahów, wobec których obowiązuje inny lewacki dogmat antyprzywłaszczynizm kulturowy, tak więc wobecj ajatollaha trzeba zrobić z siebie rosyjską babuszkę w chuście, bo włosy są grzeszne, a jak muzułmanin zgwałci pięciolatkę to nam zachodnim naokoło nic do tego, ale jak prezydent zachodniego kraju pochwali się podrywami to huzia na Józia. Trumpowy mądry nacjonalizm jest szansą, a nie zagrożeniem, nie każdy nacjonalizm jest bowiem taki sam:

 

Trump właśnie impregnuje USA na islamizację. Europa Zachodnia tego nie robi. Małe kraje jak Belgia czy Szwecja są już stracone, nie mają masy by obronić swoją kulturę. Tym bardziej razi to, że ci kolaboranci z islamem śmią jeszcze pouczać innych w kwestii islamofobii itd. Widać ci ludzie bez kręgosłupa, ci nihiliści nie chcą iść na dno sami. Merkel to mniejszy problem, jej duży naród się już burzy, i zaczyna ona kluczyć między wyrzucaniem a wpuszczaniem imigrantów, Holandia po prostu wybierze zaraz Wildersa, Francja – Le Pen, a zamieszki tu pomagają. Widać, że muzułmanie paraliżują zwykłe funkcjonowanie Europy Zachodniej choć jeszcze nigdzie nie przekroczyli 1/10 populacji kraju. Ale już wszędzie trzeba się z nimi liczyć, a politycy narażają się nawet własnym elektoratom dając im kolejne prezenty i przywileje. Przodują tu oczywiście Szwedzi i Belgowie.

 

Nie ma to jednak znaczenia, bo centrum Zachodu to USA, a USA właśnie zostały obronione, być może – wbrew Trudeau – ostanie się też Kanada. Australia poradziła sobie z imigrantami już dawno, UK przywraca granicę i kontrolę, mała Dania i Europa Wschodnia także dmuchają na zimne, Japończycy i Chińczycy jak zwykle są o niebo mądrzejsi od Westerners, bo nie nienawidzą sami siebie w tym stopniu co my. Także nawet jak padnie coraz mniej znaczący region świata, to Trump właśnie go ocalił. Póki rządzić będą w USA Trumpowie, islam nie zdobędzie arsenału USA i nie podbije Chin i Japonii. Zawsze będzie można wyemigrować do USA, UK, Australii, Japonii czy na Tajwan, jak i jeśli w Europie zrobi się nie do zniesienia.

O autorze wpisu:

Piotr Marek Napierała (ur. 18 maja 1982 roku w Poznaniu) – historyk dziejów nowożytnych, doktor nauk humanistycznych w zakresie historii. Zajmuje się myślą polityczną Oświecenia i jego przeciwników, życiem codziennym, i polityką w XVIII wieku, kontaktami Zachodu z Chinami i Japonią, oraz problematyką stereotypów narodowych. Wiceprezes Polskiego Stowarzyszenia Racjonalistów w latach 2014-2015. Autor książek: "Sir Robert Walpole (1676-1745) – twórca brytyjskiej potęgi", "Hesja-Darmstadt w XVIII stuleciu, Wielcy władcy małego państwa", "Światowa metropolia. Życie codzienne w osiemnastowiecznym Londynie", "Kraj wolności i kraj niewoli – brytyjska i francuska wizja wolności w XVII i XVIII wieku" (praca doktorska), "Simon van Slingelandt – ostatnia szansa Holandii", "Paryż i Wersal czasów Voltaire'a i Casanovy", "Chiny i Japonia a Zachód - historia nieporozumień". Reżyser, scenarzysta i aktor amatorskiego internetowego teatru o tematyce racjonalistyczno-liberalnej Theatrum Illuminatum

50 Odpowiedź na “Czy Trump właśnie ocalił cywilizację?”

 1. Masz racje PIotr. Ale nassowa sie pewne podobienstwo do Hitlera ktory ocalil Europe od komunizmu po pierwszej wojnie. 

 2. Dyplomaci rosyjscy przxygotowuja dla Putins psychiczny portret Trumpa przed ich spotkaniem. Z tego x=co przecieklo wynika ze oceniaja Trumpa jako naiwnego i niestabilnegol.W prasie prokremlowskiej po poczatkowej euforii p[ojawil sie sceptycyzm czy Trump p[otrafi odwolac sankcje i polepszyc stosunki z Rosja. 

  Trudno im odmowic racji.

     1. Czyli dwóch. A nie-muzułumanie zabili 6 mln Polaków w XX wieku. 

      No i porównajmy ilu muzułumanów zabili Polacy w Iraku i Afganistanie. Zapewne więcej niż 2. 

     2. Plus 2 siostry zabite przez ciężarówkę w Nicei, Polka zabita maczetą w Niemczech ( matka chyba czwórki czy piątki dzieci) – to tak na szybko. I pewnie sporo więcej. Nigdy nie wolno ich tu wpuścić – pod żadnym pretekstem, w żadnym wieku. Kwestia udziału % w społeczeństwie gdy zaczynają rozrabiać – wcześniej jest hidżra i takija dla naiwnych jacy to są pokojowi. Pokój jest wtedy gdy innych już nie ma.

    1. Nie bredz proszę w każdym wiekszym ataku islamistow gineli polacy od WTC po Berlin. Ideologia islamska jest bliska komunizmowi i nazizmowi (w zasadzie komunizm i nazizm to to samo czyli marksizm) Muzulmanie uwazaja ze my żyjemy w ciemnocie i niewoli bo nie wyznajemy prawa szariatu. Stalin uważał że musi nam przynieść reolucje bolszewicką i wyzwolić nas z pod wladzy obszarników i kapitalistów. Hitler uważał slowian za podludzi itd. Jasne czy mam pisać dalej ?

     1. No właśnie idole polskiej prawicy np. Le Pen, Farage czy Wilders proponują zastosować wobec Polaków rozwiązania znane z wczesnej III Rzeszy.

      Dlaczego polska prawica popiera ludzi którzy nienawidzą Polaków?

      Trump też zmienił prawo wizowe USA na niekorzyść Polaków. No ale Trump zapewne nie odróżnia Polaka od muzułumanina. 

 3. Le Pen chce wyrzucić Polaków z Francji. Dlaczego popiera Pan polityków głoszących hasła rodem z III Rzeszy?

   

   1. Le Pen powiedziała że przyjęcie Polski do UE było błędem. Co oznacza że chce Polaków wyrzucić z Francji, bo bez UE Polacy nie mieliby prawa mieszkać i pracować we Francji.

    No ale polska prawica będzie bronić każdego rusofila i petainofila do upadłego 

    1. III rzesza to zapanuje jak pozwolimy dalej na wypisywanie takich lewicowych bredni i szeżenie się ludobujczej ideologii islamskiej.

     1. Ideologia nieislamska jest o wiele bardziej ludobójcza – że przypomnę Hitlera, Stalina, Putina i Mao.

      To własnie putinowcy szerzą nienawiść do islamu żeby odwrócić uwagę od zbrodni Putina w Syrii i na Ukrainie. 

      Obrońcy polskich kobiet przed islamem jednocześnie uwielbiają Putina który zniósł kary za bicie kobiet w Rosji.

       

    2. Ja wciąż jestem zwolennikiem UE (choć potrzebne są ostre zmiany), ale oczywiście dane państwo wychodząc z UE ma prawo zrezygnować ze wspólnego rynku pracy. Oczywiście ci Polacy, którzy mają obywatelstwo francuskie nie mogą zostać wydaleni, podobnie jak Francuzi mający obywatelstwo polskie. Polacy mieszkali i pracowali we Francji bez UE, UE ułatwiła to.

     1. UE chcą rozbić nacjonaliści którzy wolą żeby ginęły miliony ludzi na wojnie niż setki ludzi w zamachach terrorystycznych. Tacy jak Farage, Le Pen, Wilders, Orban i Putin czyli idole polskiej prawicy. 

     1. Polacy nie są imigrantami w Holandii i Francji, a Wilders i Le Pen chcą ich wyrzucać. To jest faszyzm czystej wody rodem z wczesnej III Rzeszy. Dlatego nie uważam że faszyści nienawidzący Polaków mogą uratować Europę przed kimkolwiek. To raczej trzeba ratować Europę przed nimi. 

     2. Dlatego nie uważam że faszyści nienawidzący Polaków mogą uratować Europę przed kimkolwiek. To raczej trzeba ratować Europę przed nimi. 

      -Le Pen nie mówiła nic o wyrzucaniu Polaków, przestań łgać. Mówiła za to o okupacji islamskiej i miała rację, tak to zaczyna wyglądać. Europę trzeba ratować przed lewicowymi idiotami, zakłamanymi dupkami oskarżającymi wszystkich o faszyzm, przed takimi Alami Wilk. Rzeczywiście jesteście piątą kolumną islamu. Pozwolicie okupować całą Europę zacofanej religijnej dziczy, bo na razie mało Polaków zabili? Bo 99 % muzułamnów nikogo nie zabiła, to ma prawo zaprowadzać tu swoje zwyczaje i narzucać je nam (Europejczykom)? Dopóki nie grozi ci śmierć to jesteś gotowa założyć nikab i być posłuszna mężowi, który ma prawo cie bić, zakazać wychodzić samej z domu, rozmawiać z "obcymi" mężczyznami? Gotowa na szariat? Jak mówił  Ślusarczyk, problem to nie tylko terroryzm i zabijanie. Hitlera i Stalina nikt dziś nie broni, to była tragedia i wystarczy już takich psycholi w Europie. Po co nam nowi? Dlaczego tacy idioci bronią teraz haniebnej komunofaszystowskiej religii?

     3. @ Edgar Harpun

      Jak niektóre kraje europejskie kolonizowały kraje islamskie to było dobrze, a jak muzułumanie chcą kolonizować Europę to źle? 

      Jedna kolonizacja dobra a druga zła? 

       

     4. Państwa europejskie nie kolonizują obecnie państw muzułmańskich, choć nie sądzę, aby „niepodległość” zmieniała fakt, że pod wieloma względami kraje takie jak Somalia są potwornym miejscem. Na przykład najwyższy współczynnik okaleczeń kobiet poprzez obrzezanie…

     5. Ale niektóre państwa europejskie kolonizowały wcześniej kraje muzułumańskie ( Francja, UK, Hiszpania, Włochy) stąd m.in. dzisiejsze problemy tych państw z muzułumanami.

      No ale wy czytacie euroislam.pl gdzie dowodzą że muzułumanie są źli, a żadnej kolonizacji krajów muzułumańskich nie było i w ogóle to co Francuzi robili w Algierii to pewnie było dla dobra Algierczyków 

     6. Kolonizowały i się dobrowolnie wycofały. Natomiast muzułmanie kolonizowali i kolonizują.

     7. Jak niektóre kraje europejskie kolonizowały kraje islamskie to było dobrze, a jak muzułumanie chcą kolonizować Europę to źle? 

      -Tak zakłamany trollu, źle. Ja nie mam zamiaru dać się skolonizować brodatym religijnym Hitlerom, ale ciebie mogą oblec w zwoje szmat,  obrzezać, kamienować, biczować, czy zaprząc do haremu.  

     8. @ Edgar Harpun

      Ale jednocześnie uwielbiasz Putina który kolonizuje Krym, zabija Ukraińców chrześcijan i znosi kary za bicie kobiet w Rosji. Typowe dla prawicy – zabijmy nasze kobiety zanim zrobią to muzułumanie.

     9. Rosja kolonizuje obecnie Krym i muzułumańską Czeczenię. Ale polska prawica uwielbia Putina, dlatego nie nazywa go terrorystą mimo że zabił więcej osób niż islamscy terroryści w UE.

      Zresztą w zamachu w Nicei zginęli też muzułumanie, ale euroislam.pl o tym nie napisze, bo po co. 

     10. Ale jednocześnie uwielbiasz Putina który kolonizuje Krym, zabija Ukraińców chrześcijan i znosi kary za bicie kobiet w Rosji. Typowe dla prawicy – zabijmy nasze kobiety zanim zrobią to muzułumanie.

      -Uwielbiam Putina? Co ma Krym do islamizacji Europy? Pasuje ci to do jakiejś lewackiej bajki? Dziwne, że przy takim poziomie upośledzenia w ogóle możesz pisać. 

     11. No to ma Krym że Putin zabił więcej chrześcijan na Ukrainie niż ISIS w zamachach na terenie UE. Dlatego polska prawica uwielbia Putina. 

     12. A ilu chrześcijan zabił ISIS w Syrii? Uprawia Pani dezinformację, stąd zbyt agresywne reakcje niektórych rozmówców. Proszę przestać.

     13. faszyzm u Le Pen? A gdzie trilaterale? gdzie militaryzm? gdzie organizowanie zycia i czasu wolnego na modłę harcersko-żołnierską, gdzie kartelizacja? No więc? No więc nie ma żadnego faszyzmu.

 4. "Czy Trump właśnie ocalił cywilizacje?" – ale grafomania.  Własciwie autor powinien oddac pierwszenstwo Kaczyskiemu – to on "ocala" cywilizacje, przynajmniej na wschod od Odry i zachod od Bugu. Słowo Jarosław Polskezbaw nabralo nowego znaczenia. Brawo Pan Historyk.

  Problem w tym ze to ta odrzansko-bugowa cywilizacja rozwaliła UK, 2 milionych cywilizowanych to było za duzo dla UK. Duze miasta sie troche przyzwyczaiły, jakos wchłoneły. ale wies idzie na wies i co slyszy? Całe wsie mowiace w narzeczu wislanskim. Tego było za duzo.  To Polacy rozwalili Unie poprzez UK, ale Unia sama sobie winna. Trzeba było polactwa i zydostwa nie wpuszczac. Tak, w Europie jestemy uwazani za Zydow, nikogo nie interesuje jakich ale zydow.  

 5. To świadectwo tego że mamy do czynienia z człowiekiem o ppnadczasowym formacie. Tacy trafiają się jak okazałe diamenty. O jego niezwykłym darze świadczy to że jeszcze nie przejął władzy a już odniósł sukces! Jest tylko kwestią czasu kiedy dołączy do zanamienitego grona innych wybitnych postaci. I kiedy jak Putin który nurkując w morzu odnalazł na jego dnie starożytne wazy, czy Kim Ir Sen, który jest mistrzem gry w golfa a o którego rekordzie uczą się dziś dzieci wspominając jak to ten jednym uderzeniem zaliczył wszystkie 18 dołków!. Na razie o darze Trumpa świadczy to że w czasie zaprzysiężenia wszyscy obecni mężczyźni mieli erekcję a kobiety owulowały z dwu jajników na raz!

 6. Feministka, która nie popiera walki o emancypację kobiet islamskich, jest hipokrytką. Zresztą fałszywy feminizm jest dość rozpowszechniony – przykładem jest znów modne zaprzeczanie biologicznym fundamentom różnic między płciami. Głupota, strach i zła wola, zmieszane w proporcjach niemożliwych do ustalenia, decyduja o tym, że Europa pomaga islamskim imigrantom i terrorystom, a odmawia pomocy uchodźcom. A głos feministek (tych szczerych) bardzo by pomógł, gdyż uchodźcy, to niemal z definicji, kobiety z dziećmi uciekające z kraju, w którym mężczyźni toczą wojnę. Pomoc uchodźcom oznacza przy okazji wyrwanie kobiet islamskich z rąk ich panów i władców oraz szansę dla ich dzieci na wychowanie w pokoju, bez wpływu islamskich duchownych, werbujących samobójców do raju.

  A kto ucieka z Syrii?  To kraj, w którym toczy się wojna. Ale uciekają mężczyźni! Mlodzi, silni, zdrowi, agresywni… A kobiety i dzieci zostają. Co czują ich panowie oprawcy, zostawiając ukochane zony i dzieci w środku wojny, na pastwę głodu, pocisków i wrogich żolnierzy? Co myślą ci mężczyźni na temat wojny i ojczyzny, kiedy zostawiaja ją wrogowi, który wcale nie jest dużo silniejszy. Milion Syryjczyków uciekło, a ilu zostało, by walczyć? 100 tysięcy? A my w Europie tych dezerterów nazywamy "uchodźcami" i odmawiamy pomocy kobietom i dzieciom, którym ci "uchodźcy" nie pozwolili uciec od wojny, od której oni uciekli.

  Hipokryzja w tych kwestiach jest zbrodnią, jak współudział w ludobójstwie. Jedyną racjonalną i humanitarną polityką jest wydalić mężczyzn i sprowadzić na ich miejsce kobiety z dziećmi

   1. Rozumiem że jako feministka powinnam popierać idola polskiej prawicy Putina który zalegalizował bicie kobiet w Rosji?

    -Niewiele rozumiesz, ale wywiązujesz się doskonale z roli bezmózgiej feministki popierającej największych mizoginów wszech czasów, czyli muzułamanów,

    1. Jasne. Zapewne idol polskiej prawicy Putin który podpisał ustawę zezwalającą na bicie kobiet w Rosji powinien być moim idolem. 

 7. Europa przeszla okres Sredniowiecza i nie moze wrocic do Islamu ktory powstal 1400 lat temu w prymitywnej czesci swiata. Emigracja Muzulmanow do Europy nie sluzy ani Europejczykom ani Muzulmanom .Muzulmanie musza rozwiazac swoje problemy sami .Byc moze z rada i pomoca Zachodu. Nie emigracji.  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

8 − 2 =