• piątek, 5 czerwca 2020 r.

Ameryka Łacińska. Piotr Napierała i Jacek Tabisz

 

Ameryka Łacińska jest dość nieznana, prawie tak jakby leżała na innej planecie. A jest przecież częścią cywilizacji wywodzącej się z Europy. Dlatego zapraszamy Was na bardzo pouczającą wycieczkę po Ameryce Południowej, omawiając po krótce sytuację polityczną i społeczną w leżących na tym kontynencie państwach.

Podobne materiały

3 komentarze

 1. dżizas
  25 kwietnia 2016 at 19:53 - odpowiedz

  Zapomnieliście o Salwadorze.
  🙂
  Małżeństwa osób tej samej płci są legalne nie tylko w Urugwaju, ale też w Brazylii, Argentynie, Urugwaju i Kolumbii, poza tym w niektórych stanach Meksyku. W kilku krajach są też związki partnerskie lub podobne rozwiązania, szczególnie ciekawym przypadkiem jest tu Kostaryka, gdzie odpowiednią ustawę przegłosowano w parlamencie przez przypadek.
  🙂

 2. Krzysztof Marczak
  25 kwietnia 2016 at 22:40 - odpowiedz

  Ale fajny materiał. Kawał wciąż nieznanego świata, podobnie jak Afryka. BTW – w Hiszpanii nieopodal nas było miasteczko, gdzie jednym z serwisów były „call centers”. Oprócz internetu budki telefoniczne, jak dawniej na polskich pocztach z telefonami IP, a na ścianach zegary pokazujące czas w Peru i Ekwadorze. Sam korzystałem do USA. Tanio i super jakość. Pozdrawiam.

Zostaw komentarz

Wpisz kod antySPAMowy *