• niedziela, 16 czerwca 2019 r.

Dzieci Chazana. Przeciwko lekarskiej deklaracji wiary

W tym materiale przeciwko deklaracji wiary wypowiadają się feministki z Kongresu Kobiet, Ruchu Kobiet, Polskiego Stowarzyszenia Racjonalistów i Twojego Ruchu. Dzieci Chazana to zdeformowane płody, które nie mając żadnych szans na przeżycie musiały się narodzić przez wzgląd na religijnych fundamentalistów. Głównymi pokrzywdzonymi stały się ich matki.

Podobne materiały

4 komentarze

  1. Lucek
    21 lipca 2014 at 23:35 - odpowiedz

    A dlaczego nie protesuja mezczyzni? Przeciez to mezczyzni (Miller & Kwasniewski) sprzedali klerowi polskie kobiety. Tam przed szpitalem powinien stac Kwasniewski z Millerem i odkrecac sprawe, a nie byc dumnym z tzw kompromisu. Nie ma zadnego kompromisu, po prostu drogie panie zostałyscie sprzedane. I teraz musicie same nosic te transparenty, bo te knury prą do europarlamentu. A inne stare zdewociałe pryki was przesladują.

  2. Tomasz
    22 lipca 2014 at 21:51 - odpowiedz

    A mnie najbardziej śmieszą słowa Pani Agnieszki o tym by ktoś nie narzucał jej (i kobietom) swoich poglądów. Że co proszę? Jak zakładam Pani Agnieszka jest wielką orędowniczką redystrybucji państwowej, więc ona ma prawo innym narzucać pomoc ludziom za własne pieniądze, ale inni nie mają już prawa jej niczego narzucać? Hipokryzja aż kipi.

Zostaw komentarz

Wpisz kod antySPAMowy *