Dzieci Chazana. Przeciwko lekarskiej deklaracji wiary

W tym materiale przeciwko deklaracji wiary wypowiadają się feministki z Kongresu Kobiet, Ruchu Kobiet, Polskiego Stowarzyszenia Racjonalistów i Twojego Ruchu. Dzieci Chazana to zdeformowane płody, które nie mając żadnych szans na przeżycie musiały się narodzić przez wzgląd na religijnych fundamentalistów. Głównymi pokrzywdzonymi stały się ich matki.

O autorze wpisu:

Studiował historię sztuki. Jest poetą i muzykiem. Odbył dwie wielkie podróże do Indii, gdzie badał kulturę, również pod kątem ateizmu, oraz indyjską muzykę klasyczną. Te badania zaowocowały między innymi wykładami na Uniwersytecie Wrocławskim z historii klasycznej muzyki indyjskiej, a także licznymi publikacjami i wystąpieniami. . Jacek Tabisz współpracował z reżyserem Zbigniewem Rybczyńskim przy tworzeniu scenariusza jego nowego filmu. Od grudnia 2011 roku był prezesem Polskiego Stowarzyszenia Racjonalistów, wybranym na trzecią kadencję w latach 2016 - 2018 Jego liczne teksty dostępne są także na portalach Racjonalista.tv, natemat.pl, liberte.pl, Racjonalista.pl i Hanuman.pl. Organizator i uczestnik wielu festiwali i konferencji na tematy świeckości, kultury i sztuki. W 2014 laureat Kryształowego Świecznika publiczności, nagrody wicemarszałek sejmu, Wandy Nowickiej za działania na rzecz świeckiego państwa. W tym samym roku kandydował z list Europa+ Twój Ruch do parlamentu europejskiego. Na videoblogu na kanale YouTube, wzorem anglosaskim, prowadzi pogadanki na temat ateizmu. Twórcze połączenie nauki ze sztuką, promowanie racjonalnego zachwytu nad światem i istnieniem są głównymi celami jego działalności. Jacek Tabisz jest współtwórcą i redaktorem naczelnym Racjonalista.tv. Adres mailowy: jacek.tabisz@psr.org.pl

4 Odpowiedzi na “Dzieci Chazana. Przeciwko lekarskiej deklaracji wiary”

  1. A dlaczego nie protesuja mezczyzni? Przeciez to mezczyzni (Miller & Kwasniewski) sprzedali klerowi polskie kobiety. Tam przed szpitalem powinien stac Kwasniewski z Millerem i odkrecac sprawe, a nie byc dumnym z tzw kompromisu. Nie ma zadnego kompromisu, po prostu drogie panie zostałyscie sprzedane. I teraz musicie same nosic te transparenty, bo te knury prą do europarlamentu. A inne stare zdewociałe pryki was przesladują.

  2. A mnie najbardziej śmieszą słowa Pani Agnieszki o tym by ktoś nie narzucał jej (i kobietom) swoich poglądów. Że co proszę? Jak zakładam Pani Agnieszka jest wielką orędowniczką redystrybucji państwowej, więc ona ma prawo innym narzucać pomoc ludziom za własne pieniądze, ale inni nie mają już prawa jej niczego narzucać? Hipokryzja aż kipi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

siedem + dwanaście =