Obrażanie religii

Pat Condell podaje swoje powody dla, których uważa, że obrażanie religii jest jego świętym obowiązkiem. Przetłumaczyła Małgorzata Koraszewska, redaktorka „Listów z naszego sadu” i laureatka nagrody Racjonalistki Roku.

O autorze wpisu:

7 Odpowiedź na “Obrażanie religii”

  1. Zwykła tchórzliwa populistyczna kurwa.W podopisie mówi o muzułmanach ale nie wypowiada się o islamie ani słowem.Dlaczego?…bo wie że muslimi urwali by mu jaja a od chrześcijan nic mu nie grozi.Zwykły tchórz, lewacki śmieć i moralna pristytutka.Nie jestem w stanie wyartykułować tego lepiej.Nic dodać, nic ująć.Apage…!!!

    1. A gdzie on tam mówi o chrześcijaństwie możesz mi powiedzieć? Mówi o religiach ogólnie. Jeśli twierdzisz inaczej wskaż mi ten moment w którym mówi tylko o chrześcijaństwie bo chyba musiałem przeoczyć jeśli tak było…

    2. Zdenerwowałeś się i poczułeś dotknięty Pogromco? O to wlasnie chodziło… Reakcja typowa religianta czyli inwektywy zamiast argumentow.

  2. Widać, że człowiek brak Boga, co za tym idzie – brak pełnego szczęścia i podstaw moralnych, znalazł sobie bożka dającego mu chwilowe spełnienie – krytyka na lewo i prawo religii.

    1. Dwa czy trzy tysiace lat temu ludzie wymyślili Boga (ów) na miare swojego ignoranctwa i lęków przed nieznanymi zagrożeniami. Żenujące jest że dzisiaj utyłowani naukowo ludzie nadal wierzą w tamte bajki. Wierzą w bzdury o rzekomych cudownych uzdrowieniach dokonywanych przez zmarłe osoby…Biorą udział w groteskowych rytuałach wierząc w to, że jedzą ciało boga…?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 × 1 =