Tutejsze: Sharnee Zoll Norman – rozgrywająca

 
 
1:1 z Gdynią na początek play-off. Startująca z pierwszego miejsca Ślęza była zdecydowanym faworytem w pojedynku z gdyniankami. Może brak koncentracji, ale głównie niespotykana niedyspozycja rzutowa spowodowały, że cały właściwe pierwszy mecz Ślęza spędzila na gonieniu wyniku.
Kiedy sekundy przed końcem Agnieszka Kaczmarczyk rzuciła trzy osobiste ( dzis mówi sie, "wolne") doprowadzając  do remisu, wydawało się, że jest juz ok. Ale mimo, że to Ślęza pierwsza zdobyła punkty w dogrywce, gdynianki ostatecznie dopięły swego. W dużej mierze dzięki rozgrywajacej, Czarnogórce Skerovic.
W drugim meczu Śleza zagrała mniej nerwowo, Sharnee Zoll właściwie bezbłędnie. Ale mimo to Gdynia, która dzień wcześniej poczuła krew, walczyła nieustępliwie do końca, co w kolejnym meczu w Gdyni, jak to sie mówi " wróży emocje". Ale tym razem, mimo ze gdynianki usiłowały przestraszyć przeciwniczki w pierwszej kwarcie grą siłową, Slęza dała sobie radę. Dość powiedziec, że wprowadzona z ławki Treffer, odebrala przeciwniczce piłke trzymaną w rekach wyrywając ją po prostu, jak w rugby…

Slęza Wrocław – Basket 90 Gdynia 74:79 ( 16:22, 23:24, 8:15, 23:9, dogrywka 4:9) i
61:52  (16:10, 17:12, 15:14, 13:16). Stan w play – off 1:1.
Ślęza: Zoll 19 i 12, Skobel 0 i 5 ( 1×3), Kastanek 15 (x3) i 0, Greene 13 i 5, Koprewas 8 i n, Treffers 2 i 6, Maajewsak 0 i 6, Rymrenko 8 ( 2×3) i 7 ( 1×3), Sklepowicz 4 i 6 ( 2×3),
Basket: Skerovic 14 ( 3×3) i 9 ( 1×3), Grigalauskyte 10 ( 1×3) i 15 ( 2×3), Miłoszewska 14 ( 1×3) i 4, Swords 16 i 14, Rembiszewska 5 i n, Podgórna 9 i 2, Kotnic 4 i 4.
O autorze wpisu:

Studiował historię sztuki. Jest poetą i muzykiem. Odbył dwie wielkie podróże do Indii, gdzie badał kulturę, również pod kątem ateizmu, oraz indyjską muzykę klasyczną. Te badania zaowocowały między innymi wykładami na Uniwersytecie Wrocławskim z historii klasycznej muzyki indyjskiej, a także licznymi publikacjami i wystąpieniami. . Jacek Tabisz współpracował z reżyserem Zbigniewem Rybczyńskim przy tworzeniu scenariusza jego nowego filmu. Od grudnia 2011 roku był prezesem Polskiego Stowarzyszenia Racjonalistów, wybranym na trzecią kadencję w latach 2016 - 2018 Jego liczne teksty dostępne są także na portalach Racjonalista.tv, natemat.pl, liberte.pl, Racjonalista.pl i Hanuman.pl. Organizator i uczestnik wielu festiwali i konferencji na tematy świeckości, kultury i sztuki. W 2014 laureat Kryształowego Świecznika publiczności, nagrody wicemarszałek sejmu, Wandy Nowickiej za działania na rzecz świeckiego państwa. W tym samym roku kandydował z list Europa+ Twój Ruch do parlamentu europejskiego. Na videoblogu na kanale YouTube, wzorem anglosaskim, prowadzi pogadanki na temat ateizmu. Twórcze połączenie nauki ze sztuką, promowanie racjonalnego zachwytu nad światem i istnieniem są głównymi celami jego działalności. Jacek Tabisz jest współtwórcą i redaktorem naczelnym Racjonalista.tv. Adres mailowy: jacek.tabisz@psr.org.pl

4 Odpowiedzi na “Tutejsze: Sharnee Zoll Norman – rozgrywająca”

  1. @ Benbenek: okropny jest ten multikulturalizm tak nachalnie promowany w R.TV

   —————————–

   Oczywiście Racjonalista.tv to otwarte forum i wszyscy mogą czytać wszystko (podobnie do pisania), ale jednak, moim zdaniem, nasze wypowiedzi powinny być kierowane do tych, którzy je zrozumieć potrafią, gdyż w życiu to jest podobnie jak w tym „kawale” opowiadanym w mojej młodości w dwóch wersjach:

   Ciotka z dowcipu to trzy razy się śmieje:

   – pierwszy raz jak jej opowiedzą,

   – drugi raz jak jej wytłumaczą o co chodziło,

   – a trzeci raz jak sama zrozumie.

   W drugiej wersji różni się tylko pointą

   – trzeci raz – to ciotka się oburza!

   Szkoda czasu na opowiadanie dowcipów tam gdzie trzeba ich sens wyjaśniać, a nawet jeszcze i wtedy nie można liczyć na ich właściwe zrozumienie.  Z żadną wiarą nie ma dyskusji, a najsilniejszą jest wiara we własną rację.

   ***

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

18 − siedem =