• niedziela, 19 listopada 2017 r.

Jak może dojść do całkowitej klęski opozycji…

Wyobraźmy sobie, że pan Kaczyński znudzony trochę i zniecierpliwiony paniami i panami z opozycji parlamentarnej i tych co nie załapali się do parlamentu dostaną od niego pocałunek miłości J

Betonowe koło ratunkowe, dobre poprawnościowe danie – posypane cyjankiem wyrachowania niemalże makiawelicznego..

 

„Tymczasem w niedalekiej przyszłości na Żoliborzu….

 

Głaszcząc kota patrzył na gościa gniewnym wzrokiem – co za matołek z niego, z tego ministra, jeszcze raz mu powtórzy i jak nie załapie to porozmawia z premier by go wymieniła, ileż razy można takie rzeczy powtarzać.

 

– Jutro, znaczy się dziś w nocy uchwalicie ustawę o przyjęciu bezwarunkowym uchodźców powołując się na to co mówią ci od Brukseli, oraz oczywiście na konieczność zrobienia gestu wobec opozycji. Przeproś naszych oponentów (ale nie więcej niż za trzy rzeczy). Dopuść ich do mediów publicznych, przywróć Lisa. Daj im porównać z uchodźcami i z rzekomymi uchodźcami, jak zwykle, Polaków co jechali za pracą i uciekali z Polski w latach prześladowań na Zachód, niech opozycja wspomina też o rozbiorach i Turcji, że nas też muśliny przyjęły, wiadomo czemu, ale kto tam sprawdza takie rzeczy z PO… Niech mówią o tym też w naszych mediach, niech się chwalą, że przyparli nas do ściany i wywalczyli przyjęcie migrantów do województw, gdzie mają szczególnie „świadomych obywateli”.

I niech to będzie nie 7 tysięcy ale 70 tysięcy…

Jak już uchwalicie, to w ustawie nie zapomnij by było o lokalizacji, a więc Pomorskie i Zachodniopomorskie, no jeszcze Wielkopolskie i najlepiej na prowincji. Dajcie im najlepsze mieszkania i żeby nie było, (he he, w Unii jesteśmy) zasiłek w wysokości średniej krajowej…Tak na rok…

I oczywiście żadnej policji i straży miejskiej przy tych ośrodkach, żeby ci od Brukseli i nasza opozycja nie mówili, że ich tłamsimy…. – Zamilkł na chwilę a na jego twarzy pokazał się rzadko spotykany uśmiech – I jeszcze to…jakby chcieli się pomodlić, to jak na Zachodzie niech sobie jakiś budynek przerobią na meczet, a najlepiej dajcie im jakiś kościół katolicki… – Ucieszony wstał, dalej trzymając kota.

Popatrzył rozjaśnionym wzrokiem na ministra- rozumiesz po co to?

Na twarzy wywołanego pojawiło się nagłe zrozumienie- no tak, genialne – poderwał się z fotela.

 – Ludzie odczują na własnej skórze multikulti, toż wystarczą jednostkowe przypadki by je Kurski odpowiednio rozdmuchał i nawet TVN24 nie wywinie się od zapytań swoich jakże wiernych widzów.  

Minister i zarazem (a może przede wszystkim) sługa skłonił głowę w wyrazie szacunku– genialne jak zawsze Prezesie, już mają notowania malutkie a jak któryś z muzułmanów zrobi coś… – Zamilkł przestraszony, bo uświadomił sobie nagle, że plan ma jedną wadę. Jak wszystko się uda, to gdy zniknie poparcie dla opozycji, to z kim będą walczyć? Jaki wróg im będzie dostarczał słupków sondażowych? Ale nie jego to rola, zaraz zadzwoni do Marszałka i trzeba ludzi z wakacji ściągać, to się Tusk i Merkel zdziwią.  Jakie 70 tysięcy, 700 tysięcy! – I dziarskim krokiem (najpierw tyłem i kłaniając się do ziemi) wyszedł z willi. „

Tekst ukazał się pierwotnie na polskiateista.pl 

Jarosław Maciej WalczakZ zawodu Technik Geolog, „załapałem” się do służby zasadniczej w Brygadzie Łączności w Wałczu latach 1992- 1993 i nadterminowej w 1993- 1995 w 6 Pułku zmechanizowanym imienia Józefa Piłsudskiego w Wałczu, podczas zmian zachodzących w wojsku, widok księdza majora- niezapomniany …. Mimo tych doświadczeń: Wyższe Seminarium Duchowne Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów Prowincji Krakowskiej. Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Kaliskiej i studiowałem między innymi: „Teologia i Historia Ogólna” na: Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Pomimo napisanej magisterki, nie złożyłem jej, ale to może kiedyś opiszę? :P - Wierzący w Jezusa, tego z Nowego Testamentu, taka swoista kompilacja plus ‘coś’ tam z filozofii itp.…wyznanie monoteizm. Poszukuję cały czas odpowiedzi na pytanie o sens życia? „Ma jakiś?” Uważam, że wiara i religia to sprawy intymne i prywatne. Wszystkie instytucje i organizacje kościelne ze swoimi urzędnikami i kapłanami itd. powinny być zlikwidowane, ewentualnie utrzymywane bezpośrednio przez swoich wyznawców, bez sięgania do państwowych pieniędzy, czyli moich  Najbliższa ciału jest koszula, więc w tym wypadku katolicyzm, ale myślę że w każdym przypadku by się przydało.

Podobne materiały

10 komentarzy

 1. ala wilk
  14 sierpnia 2017 at 13:59 - odpowiedz

  No tak. Jak nie będziemy naśladować III Rzeszy i Rosji Putina to Kaczyński będzie rządził wiecznie.

  O to chodzi?

   

 2. malejący
  15 sierpnia 2017 at 07:57 - odpowiedz

  Na szcz. PIS myśli głównie o obywatelach, a nie jak kosztem zasrania im życia i zniszczenia państwa pokonać swołoczy sort.

  • ala wilk
   15 sierpnia 2017 at 08:28 - odpowiedz

   PiS myśli o tym jak obywatelkom zakazać usuwania ciąży pozamacicznej. No ale cóż. Widocznie racjonalne jest złożyć ofiarę z bab żeby uratować Polskę przed islamem.

    

  • Dario
   18 sierpnia 2017 at 13:58 - odpowiedz

   Tak bardzo myśli, że ich nieszczęściem przejął się dopiero po trzech dniach, a i wtedy robi najmniej jak się da. Oszczędź sobie tej taniej propagandy, śmieszny człowieku, bo trzeba być ślepym i głupim, by nie widzieć, jak bardzo twoje teksty odstają od rzeczywistości.

 3. baszarteg
  15 sierpnia 2017 at 16:56 - odpowiedz

  "No ale cóż. Widocznie racjonalne jest złożyć ofiarę z bab żeby uratować Polskę przed islamem."

   
  Tego rodzaju arytmetyka etyczna to działka Pani Anny Pamuły ,trzeba by się ją podpytać . Pani Anna powinna wiedzieć czy to się opłaca … 😉 

  • ala wilk
   15 sierpnia 2017 at 21:41 - odpowiedz

   No tak wiem. Jak we Francji ginie 1 osoba w weekend w zamachu terrorystycznym to Francja jest państwem upadłym a jak w Polsce w weekend ginie 20 osób na drogach to przecież w Polsce jest Dobra Zmiana.

   Jak terrorysta zabija ludzi to źle, jak pijany kierowca zabija ludzi to dobrze. Racjonalizm.

    

   • malejący
    17 sierpnia 2017 at 06:29 - odpowiedz

    jak już powiedziałem, nie będę więcej odpowiadać na twoje kretyńskie komentarze, ale w tym przypadku widzę, że jeden zagubiony neuronek zafunkcjonował 0- tak więc masz zadanie na nast. miesiąc: dumaj nad tą myślą dalej bardzo moco – jeśli w końcu zrozumiesz dlaczego tak właśnie jest, to będzie nadzieja, że kiedyś w przyszłosci całkiem przestaniesz bredzić

    • malejący
     17 sierpnia 2017 at 06:33 - odpowiedz

     podpowiem tylko w swej łaskawości: w etyce/moralności liczba ofiar nie jest kluczem (choćby dlatego, że śmierć jest naturalną cechą ludzkiego losu), co mądrzy myślący ludzie dowiedli już tysiące lat temu

     • ala wilk
      17 sierpnia 2017 at 07:18

      Wymień tych "mądrych myślących ludzi". Korwin? kolonko? Putin? Hitler? Goebbels?

       

 4. ala wilk
  17 sierpnia 2017 at 18:57 - odpowiedz

  W USA biały patriota wjechał samochodem w tłum lewaków chodzących po ulicy. Winni lewacy.
  W Barcelonie muzułumanin wjechał samochodem w tłum ludzi chodzących po ulicy. Winny terrorysta.

Zostaw komentarz

Wpisz kod antySPAMowy *