Anna Grodzka „To Miłość będzie Bogiem”

„Słyszałam, że Bóg jest Miłością, ale (…) jak dla mnie to Miłość będzie Bogiem.”  Tak mówi Anna Grodzka w wywiadzie udzielonym specjalnie dla telewizji Racjonalista.tv. Rozmowę prowadzi prezes Polskiego Stowarzyszenia Racjonalistów Jacek Tabisz.

O autorze wpisu:

2 Odpowiedzi na “Anna Grodzka „To Miłość będzie Bogiem””

  1. Spokojnie i rozsądnie mówiła. Przesłuchałem około 60% materiału skacząc troszkę.
    Cieszę się, że nie wchodziła w detale. Bo bałem się, że jest zwolenniczką edukacji seksualnej o homoseksualizmie i transwestycyzmie już w szkole podstawowej – co by było nierozsądne (przedwczesne) skoro około 17 % chłopców jest w tak młodym wieku jeszcze „elastycznych” (u nich orientacja nie jest 100% wrodzona). Wg ogromnego badania: (tam wskazano na wpływ czynnika społecznego „social”)

    http://link.springer.com/article/10.1007%2Fs10508-008-9386-1

    Pozdrawiam Panią Annę i życzę wszystkim mniejszościom prawa do małżeństwa.

    Pozdrawiam

  2. Dziękuję za ten wywiad. Nigdy wcześniej nie słyszałem żadnych wypowiedzi pani Grodzkiej i wydawało mi się, że trafiła do sejmu tylko z uwagi na to kim jest, a nie co sobą reprezentuję. Po obejrzeniu wywiadu, wniosek jest tylko jeden: potrzebujemy więcej takich ludzi w sejmie! Nie muszę chyba mówić, że byłem pod wielkim wrażeniem. Jeśli „zwykłe” media są pani Grodzkiej najwyraźniej niechętne, to może znajdzie ona swój kącik na Racjonalista.tv 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

szesnaście + sześć =