Czeka nas brutalna inwigilacja. Nowotarski i Korczak. KOD Wrocław 23 I

 

Z każdym następnym miesiącem rządów PiS dostęp do obiektywnej informacji może być coraz bardziej ograniczony. Czy damy się podejść i zaczniemy wierzyć w propagandę? Czy tak jak na Węgrzech, wszyscy dziennikarze (prywatni i publiczni) będą musieli przedkładać swoje programy i artykuły reżimowym cenzorom do zatwierdzenia?

Zastanawiasz się, dlaczego tyle o KOD? Jacek Tabisz wyjaśnia

O autorze wpisu:

Studiował historię sztuki. Jest poetą i muzykiem. Odbył dwie wielkie podróże do Indii, gdzie badał kulturę, również pod kątem ateizmu, oraz indyjską muzykę klasyczną. Te badania zaowocowały między innymi wykładami na Uniwersytecie Wrocławskim z historii klasycznej muzyki indyjskiej, a także licznymi publikacjami i wystąpieniami. . Jacek Tabisz współpracował z reżyserem Zbigniewem Rybczyńskim przy tworzeniu scenariusza jego nowego filmu. Od grudnia 2011 roku był prezesem Polskiego Stowarzyszenia Racjonalistów, wybranym na trzecią kadencję w latach 2016 - 2018 Jego liczne teksty dostępne są także na portalach Racjonalista.tv, natemat.pl, liberte.pl, Racjonalista.pl i Hanuman.pl. Organizator i uczestnik wielu festiwali i konferencji na tematy świeckości, kultury i sztuki. W 2014 laureat Kryształowego Świecznika publiczności, nagrody wicemarszałek sejmu, Wandy Nowickiej za działania na rzecz świeckiego państwa. W tym samym roku kandydował z list Europa+ Twój Ruch do parlamentu europejskiego. Na videoblogu na kanale YouTube, wzorem anglosaskim, prowadzi pogadanki na temat ateizmu. Twórcze połączenie nauki ze sztuką, promowanie racjonalnego zachwytu nad światem i istnieniem są głównymi celami jego działalności. Jacek Tabisz jest współtwórcą i redaktorem naczelnym Racjonalista.tv. Adres mailowy: jacek.tabisz@psr.org.pl

3 Odpowiedzi na “Czeka nas brutalna inwigilacja. Nowotarski i Korczak. KOD Wrocław 23 I”

  1. KorCzak to jak połączenie Korwina i Czaka Norisa. Czyli największy boss ludzkości. Nie wyobrażam sobie mocarniejszej istoty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *