Kościół upolityczniony przeciw singlom i genderom

Przedstawiam ulotkę wtykaną w moim sąsiedztwie pod drzwi. Jak widać pochodzą one sprzed kilku miesięcy, tzn. z czasu gdy Kościół i kler katolicki uznawały za swego głównego wroga tzw. „ideologię gender”, stąd wiele tematów dotyczy purytańskiego ogłupiania dzieci (pardon: sprzeciwu wobec ich „seksualizacji”, tak jakby człowiek był nieożywioną rzeźbą), prawdziwych tatusiów, co i spluną wzdłuż pokoju, i żonce przypierniczą jak trzeba (a nie tam jakieś wąskonose geje, co z żoną jak równy z równym chcą gadać) itd. Dziś byłoby zapewne o singlach, i o tym jak niszczą oni rodziny (wg Cejrowskiego singiel to albo nieudacznik, albo rozbijacz par; on wie najlepiej wciąż mentalnie tkwi w małżeństwie, w którym żona już dawno poszła sobie w las), a ja powiem – singiel to bicz sprawiedliwości, dla wszystkich tych, którzy traktują swych współmałżonków/partnerów like shit. Niektóre pary zasługują na bycie rozbitymi przez bohaterskiego singla; kochanka czy kochankę 🙂

WP_20150107_001

O autorze wpisu:

Piotr Marek Napierała (ur. 18 maja 1982 roku w Poznaniu) – historyk dziejów nowożytnych, doktor nauk humanistycznych w zakresie historii. Zajmuje się myślą polityczną Oświecenia i jego przeciwników, życiem codziennym, i polityką w XVIII wieku, kontaktami Zachodu z Chinami i Japonią, oraz problematyką stereotypów narodowych. Wiceprezes Polskiego Stowarzyszenia Racjonalistów w latach 2014-2015. Autor książek: "Sir Robert Walpole (1676-1745) – twórca brytyjskiej potęgi", "Hesja-Darmstadt w XVIII stuleciu, Wielcy władcy małego państwa", "Światowa metropolia. Życie codzienne w osiemnastowiecznym Londynie", "Kraj wolności i kraj niewoli – brytyjska i francuska wizja wolności w XVII i XVIII wieku" (praca doktorska), "Simon van Slingelandt – ostatnia szansa Holandii", "Paryż i Wersal czasów Voltaire'a i Casanovy", "Chiny i Japonia a Zachód - historia nieporozumień". Reżyser, scenarzysta i aktor amatorskiego internetowego teatru o tematyce racjonalistyczno-liberalnej Theatrum Illuminatum

4 Odpowiedzi na “Kościół upolityczniony przeciw singlom i genderom”

  1. Bardzo miło że Pan rozpowszechnia ww. ulotkę. Bez Pana wielu ateistów nie wiedziałoby że takie spotkania istnieją. Mam wrażenie że bez kościoła nie może Pan żyć. Wystarczy że ktoś w kościele piernie od razu leci Pan do racjonalista.tv poinformować o tym cały świat. Proszę się zastanowić co by Pan robił gdyby kościół nagle zniknął ?? Czy Pan nie jest uzależniony od kościoła ??

  2. No niestety, ale czasy kiedy, to kosciol byl nietykalny juz się kończą. Każdy przejaw jego głupoty powinien być upubliczniony, oraz napiętnowany w jak najbardziej szyderczym stylu. Gdyż szyderstwo, to wszystko na co zasługuje kościół.

  3. Przeciez Cejrowski jest starym, jałowym kawalerem, singlem, i do tego gejem. Nikt gejowi dzis nie narzuca małzenstwa, ale Cejrowski nie miał nigdy slubu z kobietą wg prawa polskiego. Cos tam sobie przyrzekał wobec urojonych bostw przed księdzem, ale to nie było nigdy zgłoszone do panstwa jako slub. Co ciekawe, z ostatnią osobą z ktora sie bawił w takie przyrzeczenia jest spokrewniony, czyli wg prawa polskiego to byłby rodzaj kazirodztwa. Ale skoro to była tylko religijna zabawa, wiec przestępstwa nie popełnił.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *