Pieniądze dla Alicji Tysiąc

Ustawa antyaborcyjna działa. Mamy konkretne ofiary – Alicję Tysiąc, ofiarę Chazana, i mamy mnóstwo cichych ofiar, o których nie wiemy. Akcja zniewalania kobiet trwa.

Alicja Tysiąc miała odwagę przeciwstawić się temu terrorowi, wygrała w Strasburgu, ale to niestety nie uchroniło jej wzroku przed chorobą. Jest ofiarą sadystów nazywających siebie obrońcami życia, ale żadna z tych organizacji nie pomoże Alicji w jej chorobie. To oczywiście generuje cierpienie dzieci Alicji, ale kto by się nimi teraz przejmował. Już nie są zygotami i płodami. Więc Ci sadyści nie interesują się nimi, a nawet pewnie napajają się ich cierpieniem jak to sadyści.

Jestem osobą niepełnosprawną i gdyby teraz zaszła w ciążę to byłaby ona dla mnie śmiertelnym zagrożeniem. Ale nie trzeba być niepełnosprawnym w tym kraju. Wystarczy być kobietą.  Jak jesteś w okresie, kiedy możesz zajść w ciążę, jesteś potencjalną ofiarą. Nie łudź się. Oczywiście jak masz pieniądze i  możliwości to możesz się mieć ich w nosie. . Ale nie każdego stać na nielegalną aborcję.

Dlatego uważam, że Alicja jest jakąś naszą bohaterką i powinnyśmy jej pomóc. Teraz potrzebuje pieniędzy , ponieważ traci wzrok.

Wpłaty można dokonać na konto:
Alicja Tysiąc
PKO BP 93 1020 1013 0000 0002 0328 8271
z dopiskiem darowizna dla Alicji Tysiąc

O autorze wpisu:

Ateistka, działaczka świecka, publicystka. Prezeska łódzkiego oddziału Polskiego Stowarzyszenia Racjonalistów i członkini zarządu głównego PSR od czterech kadencji.

6 Odpowiedź na “Pieniądze dla Alicji Tysiąc”

    1. Autorzy mają prawo moderować dyskusję. Jeśli przesadzą, jest to zniechęcające dla czytelników. Jeśli dbają o dobrą dyskusję – to zachęca. Z brakiem cenzury to jest tak, że liczy się również wolność i komfort publicystów. Gdybym, jako redaktor, zbyt mocno ingerował w działania autorów, to też byłaby cenzura.

      1. Nie wnikam w prawo do usuwania czegokolwiek. Każdy ma prawo robić to co mu się podoba. Usuwanie jakikolwiek merytorycznych komentarzy świadczy o usuwającym i jego podejściu do tolerancji poglądów. Jeżeli zarzuciłem cenzurę całemu serwisowi racjonalista.tv to przepraszam, natomiast na swoje usprawiedliwienia mam to, że nie wiem kto co usuwa.

  1. Bardzo współczuję Pani Alicji Tysiąc jej choroby, ale dlaczego trzeba robić składkę na jej operację. Przecież dostała odszkodowanie, jak również przez 4 lata pełniła mandat radnej w m.st. Warszawa (otrzymywała co miesięczną dietę i to nie małą) mogła sobie odłożyć pieniądze na operację. Wkurza mnie to, że nauczeni jesteśmy wyciągać ręce po nie swoje pieniądze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sześć + 5 =