Roboty portalowe

Maja miejsce aktualizacje i inne rzeczy zwiazane z kosmetyka portalu. Przez kilka dni moga wystepowac problemy w edytowaniu wpisow i komentarzy. Przepraszamy za utrudnienia, sytuacja niebawem wroci do normy. 

O autorze wpisu:

4 Odpowiedzi na “Roboty portalowe”

  1. 4 grudnia, godz. 14.00. Jak na razie jest fatalnie, chciałem wymienić tylko obcięty obrazek http://racjonalista.tv/relatywizm-moralny/ a rozsypało się wszystko. To musi być program przyjazny (intuicyjny). Otwarty i jasny dla szerokiej grupy użytkowników, a nie program dostępny tylko dla profesjonalistów. (Nawet takich tylko pół-profesjonalistów.)

    1. To jest chwilowe. Trwa konieczna aktualizacja serwisu. Za dzień dwa powinno być ok. Mnie to też irytuje, ale bez aktualizacji cały portal byłby zagrożony. Dostaliśmy dziesiątki monitów o aktualizację.

  2. @ Jacek Tabisz: To jest chwilowe. Trwa konieczna aktualizacja serwisu. Za dzień dwa powinno być ok. Mnie to też irytuje, ale bez aktualizacji cały portal byłby zagrożony. Dostaliśmy dziesiątki monitów o aktualizację.
    —————
    Wszystko tu rozumiem, tylko bardzo proszę albo o własną korektę, albo o informację, iż już można błędy usunąć. Pozdrawiam.
    ***

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

szesnaście + dziesięć =