Smoleńsk zakrył Katyń

 

Na bazie teorii spiskowej o zamachu smoleńskim PiS zbudował swoje poparcie i drogę dotarcia do władzy. Zakrył tym nie tylko prawdę o katastrofie nieszczęsnych pasażerów Tupolewa, ale też pamięć o zbrodni katyńskiej. Dziwi mnie, że osoby nazywające się patriotami wolą czasem baśń PiSu od prawdziwej historii wymordowanych polskich intelektualistów i oficerów.

Dalszy ciąg na video:

O autorze wpisu:

Studiował historię sztuki. Jest poetą i muzykiem. Odbył dwie wielkie podróże do Indii, gdzie badał kulturę, również pod kątem ateizmu, oraz indyjską muzykę klasyczną. Te badania zaowocowały między innymi wykładami na Uniwersytecie Wrocławskim z historii klasycznej muzyki indyjskiej, a także licznymi publikacjami i wystąpieniami. . Jacek Tabisz współpracował z reżyserem Zbigniewem Rybczyńskim przy tworzeniu scenariusza jego nowego filmu. Od grudnia 2011 roku był prezesem Polskiego Stowarzyszenia Racjonalistów, wybranym na trzecią kadencję w latach 2016 - 2018 Jego liczne teksty dostępne są także na portalach Racjonalista.tv, natemat.pl, liberte.pl, Racjonalista.pl i Hanuman.pl. Organizator i uczestnik wielu festiwali i konferencji na tematy świeckości, kultury i sztuki. W 2014 laureat Kryształowego Świecznika publiczności, nagrody wicemarszałek sejmu, Wandy Nowickiej za działania na rzecz świeckiego państwa. W tym samym roku kandydował z list Europa+ Twój Ruch do parlamentu europejskiego. Na videoblogu na kanale YouTube, wzorem anglosaskim, prowadzi pogadanki na temat ateizmu. Twórcze połączenie nauki ze sztuką, promowanie racjonalnego zachwytu nad światem i istnieniem są głównymi celami jego działalności. Jacek Tabisz jest współtwórcą i redaktorem naczelnym Racjonalista.tv. Adres mailowy: jacek.tabisz@psr.org.pl

 1. Po prostu umysły od małego były przygotowywane(a właściwie rozgotowywane) do przyjmowania bajek z mchu i paproci za prawdę(powiadam wam).

 2. Smolensk zakryl Katyn? —nieprawda bo
  Na terenie Rosjii od czasu drugiej wojny najwiecej ludzi zginelo w Smolensku
  Jezeli Rosjii i opozycjii jest w interesie aby uciszyc to zdarzenie
  To znaczy ze jest podejrzenie o likwidacji ludzi im przeszkadzajacych
  U ruskich to standard

 3. Widze ze Jackowi Smolensk zaslonil oczy o Katyniu
  Katyn jest komentowany od 2giej wojny swiatowej
  A Smolensk jest za naszych czasow wiec zobacz co ludzie komentujo a nie co stary rzad polski pasie i czym swoich wyborcow

 4. W sytuacji, w której nie zabezpieczono odpowiednio dowodów i nie przeprowadzono rzetelnego, suwerennego śledztwa, każdy z nas może wygłosić swoją tezę na temat zamachu i będzie ona równie prawdziwa jak każda inna. Można mówić, że był zamach, można mówić, że był błąd pilotów, można mówić, że kondor kalifornijski wleciał w wirnik silnika, i żadnej z tych tez nie można obalić, bo Polska nie ma w rękach nawet wraku. Z tego też powodu wyzywanie PiSu jest niedorzeczne. Nie ma dowodów, że był zamach, ale nie ma dowodów, że zamachu nie było. A śledztwo, przeprowadzone przez kraj, który w ciągu 10 lat rozpoczął trzecią wojnę (w Gruzji, na Ukrainie i w Górskim Karabachu), ma zerową wiarygodność w oczach rozsądnie myślącego człowieka o elementarnej wiedzy historycznej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *