• wtorek, 19 stycznia 2021 r.

Centrum Sprawiedliwości w Rodzinie. Urszula Nowakowska

 

Liderka Centrum Praw Kobiet uważa, że kobiety w Polsce nie są dostatecznie chronione przed przemocą domową. W tym materiale Urszula Nowakowska ocenia istniejące programy antyprzemocowe, oraz opisuje promowaną przez siebie ideę Centrum Sprawiedliwości w Rodzinie, która powinna zainteresować zarówno osoby o lewicowych poglądach, jak i prawicowców.

Podobne materiały

7 komentarzy

 1. Piotr Napierała
  Piotr Napierała
  3 kwietnia 2016 at 23:20 - odpowiedz

  A liberałów? (centrum)?

 2. Piotr Napierała
  Piotr Napierała
  4 kwietnia 2016 at 06:46 - odpowiedz

  Na razie wygląda na to że większość kobiet w Polsce ma mentalność niewolników bo inaczej już by zadzierały sukienki klechom za przymus rodzenia monstrów

  • Lucyan
   4 kwietnia 2016 at 10:15 - odpowiedz

   Własciwie nic sie nie zmieniło i nie zmieni, nawet jak PiS wprowadzi całkowity zakaz. Kto chciał to wyjezdzał, kto bedzie chciał to wyjedzie za granice i prawo obejdzie. Nawet lepiej gdyby wprowadzili taki zakaz, to byłaby pisowska „zakonnica na pasach”, nie trzeba by sie wysilac, aby wygrac wybory. Jedyny problem, ze do wyborow kuuupa czasu.
   A Polki są wychowane, aby całowac kleche w reke (vide Kopacz) wiec nie ma nie co liczyc. One myslą, ze w ciąze przeciez nie zajdą, a jak zajdą to i tak sie jakos załatwi. Ja bym pisowi radził dorzucic obrzezanie dziewczynek, jak gonic Afryke to na całego.

   • Piotr Napierała
    Piotr Napierała
    4 kwietnia 2016 at 10:41 - odpowiedz

    wyjazd jest drogi, i kłopotliwy, chodzi o utrunienie życia liberałom

    • Lucyan
     4 kwietnia 2016 at 11:56 - odpowiedz

     No to proponuje ułatwic decyzje liberałom i spenalizowac wykonanie aborcji poza krajem. Norwegowie np. karzą Norwegow dopuszczających sie pedofilii w Tajlandii. To dlaczego Wolacy mają puszczac płazem mordowanie poza granicami Wolski.

Zostaw komentarz

Wpisz kod antySPAMowy *