Ideologiczna wojna domowa w UK. Piotr Napierała

 

Do Wielkiej Brytanii nie powraca spokój. Można wręcz mówić o ideologicznej wojnie domowej. 

O autorze wpisu:

Studiował historię sztuki. Jest poetą i muzykiem. Odbył dwie wielkie podróże do Indii, gdzie badał kulturę, również pod kątem ateizmu, oraz indyjską muzykę klasyczną. Te badania zaowocowały między innymi wykładami na Uniwersytecie Wrocławskim z historii klasycznej muzyki indyjskiej, a także licznymi publikacjami i wystąpieniami. . Jacek Tabisz współpracował z reżyserem Zbigniewem Rybczyńskim przy tworzeniu scenariusza jego nowego filmu. Od grudnia 2011 roku był prezesem Polskiego Stowarzyszenia Racjonalistów, wybranym na trzecią kadencję w latach 2016 - 2018 Jego liczne teksty dostępne są także na portalach Racjonalista.tv, natemat.pl, liberte.pl, Racjonalista.pl i Hanuman.pl. Organizator i uczestnik wielu festiwali i konferencji na tematy świeckości, kultury i sztuki. W 2014 laureat Kryształowego Świecznika publiczności, nagrody wicemarszałek sejmu, Wandy Nowickiej za działania na rzecz świeckiego państwa. W tym samym roku kandydował z list Europa+ Twój Ruch do parlamentu europejskiego. Na videoblogu na kanale YouTube, wzorem anglosaskim, prowadzi pogadanki na temat ateizmu. Twórcze połączenie nauki ze sztuką, promowanie racjonalnego zachwytu nad światem i istnieniem są głównymi celami jego działalności. Jacek Tabisz jest współtwórcą i redaktorem naczelnym Racjonalista.tv. Adres mailowy: jacek.tabisz@psr.org.pl

 1. Wojna ideologiczna i dlatego rząd powołuje urzędników odpowiedzialnych za reglamentację żywności, zaopatrzenia szpitali w krytyczne medykamenty? 

  Brexit jest faktem ale czym tak na prawdę jest brexit poza faktem? Rząd UK nie ma pojęcia. Więc skąd mogą wiedzieć o tym ludzie czy ten fakt to na pewno to na co się pisali?

  A jeśli ktoś zna po łebkach problem Brexitu to dobrze się dowiedzieć czegoś więcej niż tylko z mediów głównego nurtu. Swoją drogą jak można pominąć że media głównego nurtu to w UK szmatławce typu  Sun, Daily Mail itp politycznie poprawne prawicowe media optujące za Brexitem

  https://youtu.be/0AhrFHa4zM4

  1. Napisał człowiek-lustrzane odbicie komunizmu, czyli darwinista społeczny, który jak czegoś nie rozumie albo nie zna wyjaśnienia czegoś, to tłumaczy to komunizmem.

    1. Jak Cię skopie na ulicy bandyta i Ci wybije zęby, a następnie zabierze pieniądze i okradnie mieszkanie z wszystkich oszczędności i zostaniesz bezdomnym kaleką do końca życia (pamiętaj tylko darwinizm społeczny jest uczciwy, więc z nieuczciwych publicznych szpitali nie możesz korzystać), to podziękuj swojemu oprawcy za to, że jest UCZCIWY i wychwalaj go codziennie za realizm i „fakty nad uczuciami” (wiadomo, że nie będziesz nigdy zły, bo popierasz „realizm”, „prawo natury” i tak dalej).

    2. Darwinizm społeczny jest dla bananowych dzieci i dzieci fanów Korwina, którzy nie znają normalnego życia, którzy muszą używać komunizmu, żeby go obronić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *