Jarmark Piastowski

 Tegoroczny Jarmark Piastowski odbył się w dniach 15 – 16 czerwca br. w malowniczej miejscowości Pobiedziska przy plaży nad Jeziorem Biezdruchowo w woj.wlkp. Nasza TV miała przyjemność gościć z obiektywem w pierwszym dniu Jarmarku. Organizatorzy tego eventu Dyrektor Pobiedziskiego Ośrodka Kultury – Barbara Matuszewska Biniszkiewicz i Burmistrz Miasta i Gminy Pobiedziska- Ireneusz Antkowiak stanęli na wysokości zadania. Już od wczesnych godzin rannych, nie brakowało licznych atrakcji, w których każdy mógł znaleźć coś dla siebie jak i konkursów m.in. konkurs spinningowy o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pobiedziska.

 

Organizatorzy jarmarku Barbara Matuszewska Biniszkiewicz i Ireneusz Antkowiak​

Imprezie towarzyszyły mecze piłkarskie dla dzieci i młodzieży, a także Rodzinny Rajd Rowerowy III Parków Krajobrazowych. W godzinach popołudniowych na scenie głównej nad jeziorem Biezdruchowo, nastąpiło uroczyste otwarcie festynu przez organizatorów. Swój czas na scenie miały dzieci ze Studia Piosenki, gdzie wokalnie prezentowały swoje umiejętności. Dodatkowo atrakcjom przygotowanym dla najmłodszych towarzyszyła Myszka Miki, zachęcając do animacji tanecznym krokiem, bańki w rozmiarze XXL niewątpliwie przyciągały wzrok nie tylko dzieci. Pokaz STRONG MAN również znalazł swoich widzów. 

 

Wszystkie zdjęcia wykonała Ewa Knych

 


Ukoronowaniem dnia były występy gwiazd zaproszonych specjalnie na ten Jarmark. Jako pierwszy zaprezentował się zespół Ogień – zdobywca trzech nagród na Krajowym Festiwalu w Opolu w 2017r. Jako drugi wystąpił niepowtarzalny Michał Szpak z zespołem, który zawładnął sceną. Jego mocny wokal, show na scenie przyciągnął fanów również z innych miast. Na zakończenie wieczoru wokalista CZADOMAN porwał publiczność do zabawy w rytmie disco polo i dance. Pierwszy dzień Jarmarku niewątpliwie zakończył się sukcesem. 


Gratulujemy Organizatorom.

O autorze wpisu:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 + szesnaście =