Jeżeli Polska ma być krajem tylko dla katolików, to ja takiej Polski nie chcę!

Witam serdecznie! Od czasu do czasu będę się pojawiał na tym portalu dzięki uprzejmości Jacka Tabisza (za co jestem bardzo wdzięczny) i postaram się zachęcić Państwa do oglądania moich vlogów. Opowiadam w nich o ważnych sprawach, dlatego warto poświęcić chwilkę aby posłuchać co mam ciekawego do powiedzenia. Bardzo serdecznie zachęcam też do dyskusji w komentarzach. Pierwszy film jaki chciałbym zaprezentować nosi tytuł „Walcz o świeckie państwo!”
Życzę miłego oglądania!

O autorze wpisu:

Jestem vlogerem, który porusza w swoich filmach tematy polityczne, religijne i społeczne. Nie jestem ateistą, chociaż kategorycznie odrzucam religię chrześcijańską i uważam ją za wytwór ludzkiej wyobraźni.

10 Odpowiedź na “Jeżeli Polska ma być krajem tylko dla katolików, to ja takiej Polski nie chcę!”

 1. Witam Pana serdecznie! Zachęcił mnie wywiad Azazela z Panem. Później zobaczyłem Pański vlog – nie ze wszystkim się w 100% zgadzam, w końcu od tego jest racjonalizm ;-), ale podoba mi się Pana racjonalna argumentacja, więc bardzo się cieszę, że jest Pan z nami! 🙂

 2. Flaki z olejem.
  Typowy antyklerykalny histeryk powtarzający mniej lub bardziej prawdziwe, ale jednak komunały – przewidywalny wszystkim co mówi. Tysiące takich.
  A na dodatek pyszałek: „warto poświęcić chwilkę aby posłuchać co mam ciekawego do powiedzenia” – nie warto, nic ciekawego, nic nowego.

  1. Typowy internetowy troll, ktory nie jest w stanie przedstawic zadnego konkretnego argumentu i poprowadzic racjonalnej dyskusji, jedyne co potrafi to atak ad personam. Miliony takich! 🙂

  2. Po pierwsze: nie twierdziłem, że w warstwie merytorycznej nie ma pan racji (więc nie muszą podawać argumentów), tylko stwierdziłem, że pana twórczość blogerska jest wtórna i pozbawiona oryginalności.
   Po drugie: argumentu nie do zbicia za tym, że ma pan nieco przerośnięte ego dostarczył pan sam – ja tylko zacytowałem.
   Po trzecie: to pańska publiczność powinna ocenić, czy ma pan coś ciekawego do powiedzenia i czy warto poświęcić na nią czas. Nie pan.

   1. Czyli jednak troll z Ciebie i to bardzo marny, wnioskuje to z tego co tu zaprezentowales.
    Szkoda mi czasu na tego typu frustratow. Bez odbioru

    1. Nie będzie pochwalony Panie Tomaszu.
     .
     A może zamiast tak emocjami to bardziej tak argumentami ?
     Nie sądziłem że treści antyklerykalne wzbudzają w Panu aż taką złość…
     .
     z bogiem

    2. Emocje? Dobre sobie…
     Spokojnie stwierdzam, że pan JV jest sto pięćdziesiątą ósmą kopią powielanego masowo jak na ksero niewyszukanego antyklerykalnego schematu.
     Pana to nie nudzi?
     .
     Treści antyklerykalne mnie nie złoszczą, bo jestem gorliwym antypapistą od ponad 30 lat.
     Zirytował mnie za to niczym nieuzasadniony samozachwyt pana JV.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 × 1 =